Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek még 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek még 20 éves koráig sem volt kapcsolata, akkor a kinézetével van a gond?

Figyelt kérdés

Én sajnos ebben a helyzetben vagyok. Mostmár tényleg nem tudom hogy mi a gond, de valószínüleg akkor a kinézetem. Meg persze az is hogy nem vagyok társasági ember...:/

21F


2019. márc. 6. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Az utobbi a gond

A kinezet siman valtoztathato

2019. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, van, amikor több kisebb negatívum egymást erősítő hatásáról van szó.

Én sem vagyok társasági ember (nőként), de kommunikálni igen jól tudok (pl. nemrég be kellett valakit tanítanom valamire, és többen megdicsértek, hogy milyen jól magyarázok, pedig sose tanultam pedagógiát).

2019. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg leginkább az emberi és társas készségek, amik szintén nagyon jól fejleszthetők. Nosza!
2019. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

1# "a kinézet simán változtatható"

A nap vicce.

Ha ez igy lenne, minden pasi jóképű lenne.

2019. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, a szépség relatív, rengeteg mások által csúnyának megbélyegzett ember tetszett meg nekem, fura ízlésem van ezek szerint.


Lehet nem találtad meg a hozzád megfelelőt, nem mindenki passzol mindenkivel.


Nem vagy szociális, ami nem gond, csak ha kevés emberrel lépsz kapcsolatba, több időbe telik megtalálni a megfelelőt.


Fejleszd magad, növeli az esélyeidet.


Szóval, kitartás és türelem, ez nem verseny, van időd, most kezdenek az emberek megkomolyodni és megérni a komoly kapcsolatra.

2019. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aki szeretne az mondhatna véleményt rólam. Kíváncsi lennék nagyon mások véleményére!
2019. márc. 6. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:

#4-es, te nagyon buta vagy. Rengeteg olyan hivatásos (divatbemutató-)modell van, aki arcra sok szempontból nagyon csúnya, mégis, ha éppen arra van szüksége egy-egy tervezőnek, simán ragyogóan szép(nek tűnő) dívát tudnak varázsolni belőlük. És ez messze nem csak az arcfestésen múlik.

A másik, hogy az, hogy valaki "saját magát", úgy a személyiségét, mint a testi adottságait hogyan képes "viselni", döntő mértékben hozzájárul ahhoz, hogy mások milyennek látják. Ehhez persze meglehetős önismeret, érzelmi intelligencia, valamint intellektus szükséges. De ezek mind fejleszthetők.

2019. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5: "Nem vagy szociális, ami nem gond,"


Alapból ez valóban nem lenne gond, de sajnos, mint ahogyan sok más itteni kérdezőnél is előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból, vannak, akiknél ez már kifejezetten autisztikus személyiséget jelent, csak próbálják szépíteni a dolgot még maguk előtt is.

2019. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as, attól hogy valaki nem egy nagy szociális lény az baj s semmi képp se feltétlen autista, biztos van itt olyan, de mindenki ki nem szociális lény, nem egyből az, az erős túlzás.
2019. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 Tényleg? Akkor mehetsz a csúnya srácokhoz randit kérni, sorba.
2019. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!