Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiderül, hogy egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, hogy egy férfinek már van gyereke nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
A fiatal nők is elutasítóak, ha más gyerekéről van szó?
2019. márc. 7. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nálam az teljesen felejtős lenne. 24 éves vagyok, nem is akarok még gyereket, de ha majd pár év múlva igen, akkor is sajátot, közösen családot alapítani. Gyerek mellett mindig képben van az ex is, durván komplikált. Egy ilyen esetet azonnal zárnék.
2019. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Tudok szülni magamnak sajátot ha akarok,nem kell más nőé a nyakamra. És undorító belegondolni hogy hogyan készült..senki nem akar minden nap arra emlékeztetve lenni hogy apuka másba verte évekig/évtizedekig amit aztán belé tesz.
2019. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Főleg a fiatal nők az elutasítók. Egy szintén gyerekes, idősebb, külsőre kevésbé jó nőnél nagyobb esélyed van, főleg ha az anyagi helyzete sem túl jó és "összeteszitek amitek van".


A már meglévő gyerek szinte minden esetben negatív egy új párkapcsolat kialakítása esetében.

2019. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem saját se kell, másé pláne nem.
2019. márc. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Azonnal kizáró ok. Idősebb nőknél már nem annyira, főleg ha ott is van gyerek.
2019. márc. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes


Ha egy férfi mondja, hogy nem kell nő gyerekkel, az instant 0%, és olyan össztűz a “felszínes bunkójára”, hogy öröm nézni.

2019. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró tényező. Az a baj, hogy végigkíséri az életünket a gyereke, akkor is, ha az anyjánál lakik. (És hány olyan volt, hogy apuka szépen megvolt, mint hétvégi apuka (minden második hét végén), ez még tolerálható is volt az új barátnő/új feleség részéről. Aztán a gyerek van, hogy kamaszkorban meghülyül, és az apjához akar költözni. Olyankor jön az, hogy milyen apa az már, aki ebbe nem megy bele. Az új nő pedig ott van egy kényszer helyzetben (élhet együtt a gyerekkel még évekig), miközben ő nem erre "szerződött".
2019. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem negyven éves pasiként de ez soha nem volt pozitívum a nőknél mert szerintem azt gondolják hogy nem szeretem a gyerekeket vagy meddő pasi vagyok és ezért nincs még. Talán a huszon éves férfiaknál fontos a nőknek az hogy ne legyen még.
2019. márc. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!