Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt baratnom otthagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt baratnom otthagyott valaki masert, van ertelme boncolgatni ezt magamban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Van, ha az eseményekben masszívan te vagy a hunyó, hogy így alakult, ahogy alakult.
2013. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
semmiképp. ha nekiennyi,neked is. de ha úgy érzed,okot adtál arra,hogy valahol máshol keresse,amit te nem adtál meg neki az utóbbi időben,akkor érdemes lenne elgondolkodnod a következő kapcsolatodra való tekintettel is.
2013. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

ennek a kérdésnek így semmi értelme

kellene az előzmény, arra már lehetne reagálni N

2013. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Biztonsagos anyagi helyzetet valasztott,szerintem.De ilyenkor az erzelmek mar nem johetnek szamitasba.Talan igy erthetobb kerdesem !
2013. márc. 11. 12:57
 5/25 anonim ***** válasza:

Van amikor igen, van amikor nem. Ha egyszerűen szerelmes lett és azzal a másikkal nagyobb az összhang, akkor nem.

Viszont érdemes végiggondolni, hogy esetleg nem jelezte-e korábban, hogy problémája van, csak te nem vetted az adást. Én is próbáltam beszélgetni az exbarátommal, mondogattam hogy ez így nem jó, de szerinte minden oké volt, csak én voltam épp hisztis/fáradt/megjött/bármi, de semmiképp nem az ő hibája volt. Aztán akkor esett le neki amikor dobtam és közöltem, hogy találtam mást.

2013. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Alapvetően én úgy látom hogy mindenkinek van olyan férfi/nő akivel kiegészítik egymást. Ha valakivel jól megvagytok, akkor nem fog elhagyni másért. Ez valamilyen szinten a lányt minősíti, de szimplán én azt mondanám hogy nem voltatok egymáshoz valók ha ő úgy érezte másra van szüksége a boldogsághoz. Ez nem jelenti azt hogy nem találhatsz olyan lányt aki azért szeret aki vagy, és nem hagyna ott soha másért.

Akkor lenne érdemes boncolgatni a dolgot, ha már több ilyen eset volt, hogy mindig otthagynak másért, vagy nagyjából hasonló ideig tartanak a kapcsolataid. De így ennyiből nehéz lenne többet megállapítani.

2013. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

" Ha valakivel jól megvagytok, akkor nem fog elhagyni másért"


Kivéve akkor, amikor nincs más választása.Mert vagy belepusztul, vagy lép.Főleg ha a másik ember foglalt, ő meg egyedül van mint az ujjam:)

2013. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

kérdező 4-es


Biztos anyagi helyzet miatt nem lép egy nő, főleg egy olyan nő nem, aki saját lábon áll.

Nézz már jó mélyen magadba-szerintem. Más a megoldás.

2013. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Espedig ?
2013. márc. 11. 13:03
 10/25 anonim ***** válasza:

No meg relatív a "valaki másért" is, főleg akkor ha te küldted, hogy keressen olyat, aki mellett ugyan úgy tudja veled folytatni.

Ugye-ugye?:D


Pasi sok van, és egy nő bármikor talál magának. Akár akkor is ha kilép tőled a kapun.Már ha akar egy kicsit "ütni" rajtad, hogy éld át azt amit ő.pl.

2013. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!