Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy egy férfinak barátnője legyen, elnyerje a "férfiasság" kitüntetést a nők részéről, bunkónak kell lennie?

Figyelt kérdés
Minden héten totál részegre kell innia magát a kocsmában az alkoholista haverjaival, alpári stílusban kell beszélnie, a nőkre tárgyként kell tekintenie, az érzelmeket teljesen ki kell zárnia az életéből? Azt látni, hogy az ilyen férfiaknak van csak sikere a nők jelentős részénél. Én persze nem akarok ilyen lenni, és úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül maradok, mintsem megfeleljek a társadalom, és a nők teljesen torz elvárásainak. Miért mondanak mást a nők, és közben miért buknak teljesen másra?

2019. márc. 9. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Látom, hódít a proli szint.
2019. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem. De kedveskedő, mézes-mázaskodó, papucskodó, udvariaskodó (szexuális vonzalmat ezektől remélő), először barátkozni akaró, hónapokig lépni képtelen, első látásra belézúgó töketlennek sem kellene lenni.


Csak hogy a másik végletet mondjam, ha már te is csak abból értesz, mert ilyen végletes gondolkodású vagy.

2019. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ilyennek lenni, mert ez gáz. De tutyimutyi, érzelmes hőslovagnak se. Valahol a kettő közt van a siker nyitja.
2019. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Igen, sajnos a legtöbb nőnek ez tetszik, mert önbizalmat sugall, és azt, hogy az illető egy magas rangú hím.


Lásd a lepontozással meg is fogják erősíteni :)

2019. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem kell ilyen férfi. Valamiért az én barátomra egyik se jellemző, és jé! Mégis együtt vagyunk.

Amit leírtál, az nem elvárás, max egy ostoba tévképzet, egy gyenge magyarázat, hogy miért vagy szingli.

2019. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom de az biztos hogy nem ostobanak kell lenni mert akkor téged már rég körülugralnanak a csajok.
2019. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Legyél tökös, magabiztos, férfias. Legyél szórakoztató, jó dumás, vicces. Kész.
2019. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem feltétlenül, de sokak részéről erre van igény.
2019. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

A nők többségének a legvonzóbb tulajdonságok között van a magabiztosság, a határozottság, a vagányság, a játékos primaszság, a domináns viselkedés és a humor. Ezek tudat alatti, ún. ösztönös vonzalmak. Ezeket nem írják felül azok a tudatos, racionális tulajdonságok (pl. kedves, megbízható, segítőkész, szorgalmas, okos, stb.), amik szintén vonzóak egy nő szemében.

Ha a nők választhatnának, akkor az összes ilyen tulajdonsággal rendelkező férfit választanák. De mivel ez nagyon ritka és a bunkók közt több az első csoportba tartozó tulajdonsággal rendelkező férfi, ezért inkább összejönnek azzal.

2019. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak azt árulja el, hogy te olyan nőre vágysz, akit meg lehet alázni, eltűri a bunkóságot, és ha megvered, akkor kutyaként kúszik a lábadhoz.
2019. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!