Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak meccseim Tinderen, rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meccseim Tinderen, rám is írnak szép lányok, mégsem kerek valami?

Figyelt kérdés

Karakteres arcú férfi vagyok, határozottan, de humorosan is szoktam magam előadni. Vannak meccseim Tinderen, és sokszor a lányok írnak rám maguktól.


Ellenben nagyjából ez történik:

Lány: Szia! :) Hogy vagy?

Én: Szia! Szuper napom van! :) Keveset aludtam a héten, de most éjjel végre úgy aludtam, mint a bunda. Most pedig éppen indulok bicajjal túrázni. :) És Te?


És itt a lánytól nincs több válasz, eltűnik.


Én vagyok túl lelkes? Túl sok pozitívumot tolok bele?

Már arra is gondoltam, hogy ilyenkor a lány azt hiszi, hogy végre örülök, mint majom a farkának, hogy egy nő végre rám írt ebben az évszázadban. :D

Az a helyzet, hogy ez részemről abszolút nem erőltetett, és nem is a csajnak örülök.


Mosolygós, vidám típus vagyok, csak a pozitív dolgokat és a megoldásokat keresem az életben. A karrieremben is teljesen megtaláltam a számításaimat.

Soha nem szoktam búvalb...szottan keseregni a sarokban, főleg nem várom el, hogy egy nő rángasson ki onnan.


Lehet, hogy nem kellene átültetnem az életet szeretetem a társkeresésbe? A lányok kesergő férfiakra vágynak, akiket kirángathatnak a depresszióból? :)


2019. márc. 9. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, a lanyok keresnek szomoru ferfit, nem veled van a gond
2019. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rockarc ***** válasza:
77%

Igen, tul nagy a lendulet. O meg csak messzirol nezeget teged, amikor te mar el is suhantal a bringaval, ha ertem mire akarok celozni.


42F

2019. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Valójában nem érdekli igazán,hogy vagy.Hidd el ha annyit írsz,hogy ,,köszi jól és te?" válaszolni fog
2019. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, nem vonzó nekik a biciklis túrázás, és attól tartanak, te majd elvárod, hogy menjenek ők is.
2019. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Vagy azt feltételezik, hogy bringázás közben nem tudsz tinderen pötyögni, így nem is írnak.

32/f

2019. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyugodjál le, mi ez a megfelelés kényszer? Nem kell így túllihegni.


A tinderrel az van, hogy fiúk lányok elkezdenek chatelni egyszerre 10 emberrel, aztán eldöntik, hogy melyikkel talál a szó a legjobban, akivel könnyebb megtalálni az összhangot s közös pontokat, azzal fojtatják, a többit hanyagolják. Lehet hogy azért nem válaszolt, mert épp lekötötte őt egy másik férfi figyelme, akivel jobban szót ért.



Eléggé butaság arra következtetned, hogy ha te nem vagy bejövős, akkor biztos depressziós pasikra bukik, mintha csak ez a két véglet létezne és csak ez a két típusú ember. Jesszus-,-

2019. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
folytatják*
2019. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy erre nem nagyon tud mit írni.Inkább tegyél fel neki néhány érdekes kérdést.
2019. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon tultolod a dolgot. Mintha mar ezer eve ismerned ugy tolod neki a dolgokat es az infokat. Egy rovid valasz par szo sokkal jobban megteszi. Igy a legtobb lanyt el fogod ilyeszteni. Tul nyomulosnak es ramenosnek erzodik a dolog.
2019. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tinder és a társai csak a pillanatnyi szórakozásra jók. Egy nőnek napi 50 meccse van. Ami meg ezt a kötelezően divatos optimizmust illeti, inkább giccs mint előny. Emberek vagyunk, vannak rossz pillanataink, sőt van amikor hullámvölgyben vagyunk. Na és akkor mi van? A depresszió és Szabó Péter között van a valóság.


Én rengeteg nővel ismerkedtem már meg, de ezeket a lelkes Jánosokat nem igazán díjazzák elmondásuk szerint. Túl sok, túl mű, túlságosan elnyomó.


Gondold át. "Úr Isten, remek napom van, imádom magam és az életet, ki sem látszom a programokból, egyik célom után a másikat valósítom meg...blablabla..." Ismerek ilyen pasikat, de nekem még férfiként is teher őket elviselni.


Legyél nyugodt, laza, magabiztos. 100X jobb.

2019. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!