Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem egy kapcsolat sem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiúval beszélek, akik eleinte komolyan gondolják -legalábbis azt a gondolatot fektetik belém - de később kiderül, hogy csak szórakoznak, kizárólag egy alkalomra keresnek párt. Volt egy fiú ismerősöm, aki őszintén elmondta, hogy találkozna velem, mert szeretne már egy komoly kapcsolatot, de ennek ellenére a beszélgetésünk abba maradt.

Egyszerűen unom már, hogy minden fiú egy kis naiv r***ncnak néz aki szétteszi a lábát egy-két szép szó hallatán.

Attól, hogy adok a külsőmre és csinosan, divatosan - nem kihívóan - öltözködöm nem feltétlenül vagyok kapható a kalandokra.

Volt már olyan srác is, aki megállás nélkül dicsérte a külsőmet és a belsőmet egyaránt, de a végén kiderült, hogy csak ki akart használni.

Ugyanakkor érdekesnek tartom, hogy az olyan lányok, akiknél kizárólag a pénz dominál "boldog" párkapcsolatban élnek. Ez azért is furcsa, mert nem egy ismerősöm panaszkodik, hogy a mai nők csak a pénzre mennek (mégis az ilyen nőket részesítik előnyben).



2019. márc. 9. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen, én is ugyan így érzek és gondolok mint te. Én sem értem ezt de ebben a cipőben járok. Érdekelnek a válaszok.
2019. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg túl rideg vagy ismerkedésnél. A pénzéhesek pedig a pénzes pasikkal közvetlenek, kedvesek.
2019. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanezzel küzdök én is.


Egyszerűen kiborít, hogy 27 évesen még a 30-35 éves korosztály fiújainak (szándékosan nem férfi) a 80%-át ez teszi ki.


Azt nem értem, hogy az elején miért nem lehet letisztázni, hogy helló, én nem keresek komolyat, csak egymás idejét pazaroljuk.Úgyis talál ilyenre mást, aki erre kapható, én azt nem értem csak, hogy semmivel nem vagyok másabb, mint az ilyen lányok, akkor mi a fészkes fenéért teszik a szépet?! :D


Nekem pont ezért ment el a kedvem az ismerkedéstől.

2019. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írjatok nekem, én pont normális férfiként sem találok nőt, pedig hosszútávra szeretnék valakit és madárijesztő se vagyok :D
2019. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Légy türelemmel...

Nekem sem sikerül.

F.

2019. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!