Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még próbálkozni ha kétszer visszautasít a lány indirekt módon?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt és ma megkérdeztem, hogy van-e kedve eljönni egy üdítőre (facebookon). Azt írta, hogy későig dolgozik...erre én megkérdeztem, hogy akkor talán holnap? Sajnos a választ kikerülte ügyesen...azaz nem válaszolt sem igennel, sem nemmel. Van még értelme, hogy megkérdezzem újra?
2018. ápr. 11. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán már elsőre sem volt.
2018. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Uffff, azt írta hogy a hete zsúfolt. Ezt már egy nemnek veszem.
2018. ápr. 11. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon max egy utolsó próbálkozás. Valamiért azt tapasztalom hogy a férfiak nem annyira "harcolnak" egy nőért.

Én is hiszek abban hogy az embernek arra van ideje amire akarja de néha az élet ezt felülírja. És lehet hogy tényleg nincs ideje.

De ha azt is visszautasítja ,hagyd.

2018. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, talán jobban kéne harcoljak. De ha talán egy olyan válasz jött volna, hogy "nincs időm a héten, de mit szólsz a jövő keddhez?", akkor biztosan tudná, hogy nem csak le akar rázni.
2018. ápr. 11. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Időm arra van, amire szánok időt és akarok vele foglalkozni. Dolgozó ember vagyok én is, párkapcsolatban élek. Én is elfoglalt vagyok, de ezt felülírja a párom,ha szüksége van rám. Ugyanez igaz egy ismerkedésnél is. Nem hiszem, hogy egy üdítő annyira tolakodás lenne egy férfi részéről. Aki ezt elutasítja legyen az nő vagy férfi, nem érdemli meg a küzdelmet ahogy azt valaki előttem írta. Én magam sem küzdenék olyan személyért, aki állítólag annyira elfoglalt (haverok), hogy ne tudná félretenni őket, ha már meg akar ismerni és 20 percet rám áldozni értékes idejéből. A találkozás során meg úgyis kiderül ki milyen, megéri-e foglalkozni vele, de én olyan emberrel nem törődnék, akihez már "időpontot" kell kérni az elfoglaltságai miatt. Lehet maradi a gondolkodásom, ez neveltetés és tolerancia kérése. Van, akihez tudok rugalmas lenni, de az ilyen esetek elől ridegen elzárkózom.
2018. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát ezek még gyenge próbálkozások voltak! Ne add fel legyél rámenős! Az én férjem 2 hónapig jött utánam minden nap úgy hogy már mindtam neki SOHA NEM FOGOK randizni vele... ma már 16 éve házasok vagyunk!
2018. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne add fel ilyen hamar! Ez a baj mostanság a pasikkal....Nem mondott nemet, szerintem meg tényleg nem érhet rá.Munka után nyúzottan, rohanva én sem szivesen találkoznék senkivel, bármennyire is bejön és igen is van olyan hogy valakinek túl zsúfoltak a napjai és a randit nem lehet kutyafuttában lezavarni.Próbálkozz nála még!
2018. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez emberfüggő. Nőként mondom, hogy ha valakit "elutasítok" és próbálkozik tovább az az ellenkező hatást éri el, szinte menekülni fogok az illetőtől. Talán egy utolsó próbát megér, de ott a pont amit mondasz, ha a lány is szeretné mondta volna, hogy most neki nem olyan jó, de esetleg ekkor vagy akkor igen...
2018. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy van-e értelme, hogy jövő héten feltegyem ugyan ezt a kérdést (nem akarok nagyon tolakodó lenni). A válasz megint csak azt volt, hogy ő nagyon elfoglalt. Az 5-ös válaszolónak igaza van...időpontot kell kérjek tőle. Mno de nem is erőltetem tovább.
2018. ápr. 11. 19:54
 10/12 Antid Oto ***** válasza:
91%

"Igen, talán jobban kéne harcoljak"


Azt amúgy tudod, hogy miért is harcolsz? Nem úgy tűnik, hogy bármi jelét adta annak, hogy érdemes harcolnod.

Szerintem lépj tovább; esetleg valamikor a közeljövőben tedd fel újra a kérdést. Addig viszont ne is keresd.

2018. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!