Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az idősebb lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb lányoknak tetszem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.Tapasztalatlan vagyok,nincs pénzem,még suliba járok,és szűz vagyok.A középiskolában én voltam az a tipikus sarokban ülő lúzer srác,akit mindenki kiközösített.A korosztályom női képviselői szinte emberszámba se vesznek.

De az utóbbi hetekben két 30 év körüli nő is ki akart kezdeni velem.



2019. márc. 10. 03:19
 1/6 Karena26 ***** válasza:

Lehet, hogy olyan kis aranyos vagy... Felkelted a nőkben az anyaösztönt.

Vagy látszik rajtad, hogy tuti szűz vagy, és be akarnak avatni. ;)

2019. márc. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szép dolog álmodozni. Tartsd meg mindig eme szokásodat. ☺️
2019. márc. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább jól néztek ki?
2019. márc. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra legyél kiváncsi, hogy miért pont annak a 2 lánynak tetszettél, akikben azt a közös vonást vetted észre (!), hogy idősebbek nálad, hanem azt fejtsd meg, hogy akarsz-e te is tőlük valamit, vagy sem.
2019. márc. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy idősebb képes felnőtt fejjel gondolkodni,és látja,hogy nem lúzer vagy,és nincs bennük annyi rosszindulat,mint a kortársaidban.
2019. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet mazochistak voltak...
2019. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!