Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18,20,22,23 éves lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18,20,22,23 éves lányoknak bejön ha idősebb egy pasi? Légyszi irjatok kort is és nemet.

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem idősebb a párom de komolyan kellett udvarolnia hogy belemenjek egy közel 10 évves korkülönbséggel a kapcsolatba. Szóval én speciel nem szeretem az ilyet bár nálunk működik már több mint két éve.

21/l

2017. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a felsorolás így kor szerint :D 21L vagyok de jövő héten töltöm a 22 akkor beleesek majd a kérdéses lányok kategóriába :)


Nekem nem jönnek be a sokkal idősebb pasik, nem járnék olyannal aki már 30-an túl van. Vannak nagyon jó 30-40 év közti pasik, de hiába tetszik kinézetre már nagyon más életszakaszban vannak. Ilyenkor már családot alapítanak, karrierjük van, én meg buta kiscsajnak érzem magukat mellettük higy még tanulok meg tescoban pénztárazok diákmunkásként. Mivel idősebbnek tűnök (27-28nak szoktak saccolni) volt hogy harmincas is próbálkoztak de pár randi után mindig ez volt, hogy nekem ők túl "felnőttek" vagy hogy mondjam. ;) Egy korombeli pasi még hasonlóan tanul vagy éppen a karrierje elején van, inkább érzem úgy hogy közelebb áll hozzám, hasonlóbb problémáink vannak. Nyilván nem ennyire fekete-fehér a helyzet, de mivel én eddig így tapasztaltam nekem jobban bejönnek a velem kb egykorúak. 40 felettivel viszont semmiképp nem jönnék össze hiába dögös, engem taszít ez már. Másfelől egy 20 éves barátnőmnek folyton 35 feletti pasijai vannak, szóval ellenpélda is van :)

2017. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is több, mint 10 évvel idősebb a párom, 21 éves vagyok, ő 34. Mondjuk én mindig nehezen jöttem ki a saját korosztályommal, volt párjaim is mind jóval idősebbek nálam, meg a baráti köröm nagyobb része is.

A koromat már leírtam, szerintem az is kiderült, hogy lány vagyok :)

2017. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

33 ffi vagyok, az elmúlt 2 évben 3 barátnőm volt, 21-23 évesek, ill. a 3. most is a barátnőm.

Szóval tapasztalataim szerint igen. :)

2017. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

hogyne jönne

26 vagyok, le se tojnak az korban hozzám illó csajok.

mind az egzisztenciát, határozottságot, magabiztosságot, jó kocsit stb vadássza.

2017. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 22 eves koromtol tobb olyan kapcsolatom is volt, ahl a pasi 10-11 evvel volt idosebb. Szamomra ez a korkulonbseg nem szamit nagynak,m a szuleim kozott is 11 ev korkulonbseg van, es mar 35 eve hazasok :)

Mondjuk a mostani parom csak masfel evvel idosebb nalam :) 34/N

2017. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%

Érdekes hogy itt mennyien elfogadják az idősebb pasikat!

Amikorélőben meg ismerkedni szeretne valaki velük pofakat vágnak!Na mindegy!

2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de a 21 éveseket nem is kérdezted.
2017. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!