Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány, normális lehet?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen, pár hónapja jött, és nagyon tetszik, de néha olyan furának tűnik. Mindig gondosan figyel arra, hogy színben minden passzoljon rajta. Hogy a ruhájához passzol a körme, az oké, de a hajgumija, csattja is, a tolla is (van többszínű tolla, mindig azzal ír, amilyen a körme), és még a bérlettokját is váltogatja, és megvan, hogy melyik nap milyen színben van. Erre ebédnél a többiek hívták föl a figyelmem, a lányoknál mindig ez a téma. És így belegondolva tényleg így van, de viszont normálisnak tűnik, szerintetek érdemes próbálkozni nála? Vagy valami defektje lehet?


F/26


2019. márc. 10. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Stìluskirálylánynak gondolja magát.Miért ne probálkozz?Ha ez nem zavar Téged.
2019. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Kényszeres mentálisan. Nem bírom az ilyen műanyag nőket. Körömlakk isteni, nyilván az sem hátrány, ha ízlésesen öltözködik, de ez már sok.
2019. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát elég furán hangzik, de szerintem nem feltétlenül bolond, mindenkinek vannak fura dolgai. Inkább legyen ilyen, minthogy pl. életnagyságú, kartonpapírból kivágott Gyűrűk ura szereplőkhöz beszélgessen.
2019. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez tökre bocsánatos bűn kategória. Jobb, mint az igénytelenség...
2019. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Kényszerbetegség.
2019. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Ne legyél annyira sötét, hogy egy teljes emberi lényt teljes egészében kiértékelsz és megítész annyi alapján, hogy szeret összeillő színű cuccokban járni.


>csattja


Az "csat", te paréj.

2019. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kollégám. Normális amúgy, van akinek ez afféle hobbi. Én is nő vagyok, de sosem értettem, hogy valakinek ehhez van kedve és ideje is, de hát nem vagyunk egyformák.
2019. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!