Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az élethelyzetem miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élethelyzetem miatt nem merek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Szülőkkel élek egy lepukkant városban,egy lepukkant házban.Tényleg nagyon szrul nez ki kivul belul,de legalabb van hol lakni.Es ez meg jo par evig biztos nem fog valtozni.Engem zavar hogy hiaba probaljuk fel ujitani jobb nem lesz ,es engem zavar hogy rossz korulmenyek kozott elunk,es mindig arra gondolok ha meg akarok ismerni egy lanyt hogy mi lesz ha majd le jon nalunk.Itt aludni nem is tudna,de lehet o is ugy erezne kint en ha haza jovok.Az albi meg sokba kerul,de mire ki gyujtok egy sajat hazra addigra ki oregedek.

21/F



2019. márc. 13. 22:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Hiába szerethet majd belém ha meg látja hogy élek biztos meg változna rolam a velemenye.
2019. márc. 13. 22:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ok lehet a félelemre. De nem lehet ok arra, hogy ne csajozz. A bátorság fontosabb, mint a szép ház.


Menj ki a világba és lesz ami lesz. Ha elutasítanak emiatt, akkor csináld végig. Vállald magad. Nézzen meg házastól, és derüljön ki mit vált ki belőle.


Ha bejöttök egymásnak majd együtt kitaláljátok mit lehet ilyen helyeztben tenni.


És amúgy a szerelem olyan dolog, amit vonzanak a lehetetlen helyzetek.

2019. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így amikor falun laktam a szülői házban. Persze aztán pont ott a gazdaságukban termeltem ki azt a pénzt amiből saját lakást vettem. Akkoriban még meg sem fordult a fejemben az, hogy a városi lakásban lakva és állásból élve meg még megélni is nehézkes lesz. (Hisz például a vizet és az élelmet többé nem a természet adja ingyen, némi közreműködéssel és korlátlan mennyiségben). De azért önbizalmat adott az hogy külön, a saját életem élhetem. És tényleg fura az, hogy anyagilag nehézkesebben, de függetlenül, és ez önbizalmat adott. Azt hiszem tán azért mert apám nagyon szerette játszani a nagyfőnököt. Külön lakva meg a magam ura lehettem és senki nem szólt bele az életembe. Míg a szülőkkel lakva meg elképzelni sem tudtam volna a csajozást. Külön élve meg egyik lány sem tűnt elérhetetlennek.

És ha albérletbe kellett volna külön mennem? Úgy gondolom hogy még az is önbizalmat adott volna a szülőkkel éléshez képest. Egy bizonyos kor után az ember minden áron vágyik a saját magánéletre. Amit azért a szülő is így tart természetesnek.

2019. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aztán évekkel később mikor úgy éreztem hogy hobbiból ismét vágyom egy kis falusi életre, elkezdtem gyakrabban visszanézni a szülői házba és például egy odvas fában talált méhraj kaptárba való mentésével játszani a méhészt, meg hasonlók. Ekkor apám meglepve megjegyezte hogy "mi van, nincs városon saját magánéletem, hogy folyton az öreg szülőket bújom?". Dehogynem volt magánéletem, csak hát az ember mégis visszavágyik a gyökereihez is. Így aztán a szülők halála után sem tudom magam sem hogy városi vagyok-e vagy falusi, még a két ház egymástól való 50 km távolsága ellenére sem. A lényeg inkább a szülőktől való külön válási vágy volt. Így van ez még az állatvilágban is. Például a róka még el is marja a kölykeit hogy keressenek saját odút, ha azok már felnőttek.
2019. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Érdemes lenne kimenned külföldre dolgozni. Ha beszélsz angolul, havi 300 ezret könnyen félre tudsz tenni, abból pedig tudnál venni cuccokat magadnak, házat újítani vagy lakást bérelni.
2019. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanìgy latom en is ezt az egeszet ,a gond hogy egymagam varosba nem tudok elkoltozni ,erre talalj megoldast..:/
2019. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!