Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkeresőn nem jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn nem jön össze semmi akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Mivel eléggé csendes személyiségem van, így nagyon nehéz nekem az ismerkedés. Neten próbálkozom már régebb óta, de nem jön össze semmi. Élőben szerintem nem tudnék össze ismerkedni egy nővel sem.

Találhatok így párt?

Sokan társkeresőn ismerkedtek össze, amihez nagyon nagy szerencse kell szerintem. Jó lenne ha nekem is össze jönne. De ha neten nem jön össze akkor én tuti egyedül leszek örökre.

Eddig még sosem volt barátnőm.:(


2019. márc. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

társkeresőn még egy átlagos, extrovertált pasinak sem jön be semmi, mert még egy ocsmány, lófejű csajt is minimum 10-en akarnak megdugni


élőben próbálkozz

2019. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak számára a társkereső oldal a legnehezebb terep, ami csak létezik, az elképesztő férfitöbblet miatt.


Vegyél magadon erőt és élőben próbáld meg.

2019. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább az élőben ismerkedést javaslom. A társkereső egy húspiac, ott dobálnak, mint egy árut a polcon, hagyjad. Társkereső helyett inkább olyan fórumokon beszélgess, ahol hasonló érdeklődésűek vannak, ahol észreveszik az értékeidet, és nem rögtön egy halom tesztnek vetnek alá.
2019. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl itt is lehet, én is szingli vagyok 21F
2019. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!