Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalakat ismertek ami tényleg nem a pénzlehúzásról szól, hanem valóban lehet találni társat?

Figyelt kérdés
22F vagyok

2019. márc. 16. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Én is 22 vagyok, de tapasztalataim alapján egyik sem, összes penzlehuzas, tele van hamis profilokkal.
2019. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Társkeresőn három kategória van:

1) nők - nekik pénz nélkül is jó.

2) top (felső ~20%) férfiak - ők az ingyenes társkeresőkön is sikeresek

3) egyéb férfiak - költhetsz bármennyit, de semmi nem fog összejönni.


A “kasztok” között többnyire nincs átjárás, mindbe születni kell.

2019. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Fiatal nincstelen átlagos férfiként válaszra se fognak méltatni bármelyikre regisztrálnál be. Az a pár %-nyi alfa adogatja körbe őket. Ne légy balek, ne játszd el a biodíszlet szánalmas szerepét. Legalább a drága pénzed megmarad.
2019. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

,,De tapasztalataim alapján egyik sem, összes penzlehuzas, tele van hamis profilokkal"



Na ezzel rácáfoltál..... Hamis profil= pénzlehúzás......

2019. márc. 16. 14:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan.

Pénzlehúzásról szól, és tét nélküli ismerkedésről, hencegésről, olyanokról, akikről nem hiszed el, hogy simán nem találnak párt.

Bizonyításról, mennyi nőt, férfit tudnak összeszedni, és nem is őszinték, hiszen itt (ott) mindeni a legszebb arcát mutatja.

Felejtős.

2019. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van ez a badoo is, meg a cuypdo vagy mi. Ezek is egy rakás trágyák.
2019. márc. 16. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Elittárs -na, azt senkinek nem ajánlom. Csak velük próbálkoztam, elég volt, inkább sok is, meg sokk is.

Nincs több esély az ilyen társkeresőknek nálam.

2019. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2019. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó az milyen. Tapasztalat? Ingyenes? Milyenek a csajok?
2019. márc. 16. 18:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Ingyenes, nem tudom, milyenek a csajok, próbáld ki. Ha nem tetszik, nem használod.
2019. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!