Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek mi jönne be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi jönne be jobban ebben az esetben? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy leányzó, akivel úgymond egy épületben dolgozunk. Az év eleje óta vagyok ott, bemutattak már egymásnak minket (ekkor nagyon mosolygós volt, de ez bármitől lehetett), ellenben csak (nagyon) néha napján futunk össze, így személyes kapcsolatot nem tudtam vele kialakítani, max. társaságban váltottunk pár szót. Viszont rendkívül aranyos és kedves, intelligens lánynak tűnik, illetve ezt másoktól is hallottam már.

Az idő húzással nem akarom elszalasztani az esetleges lehetőséget. Azzal, hogy majd esetleg személyesen összefutunk valami alkalmas időpontban, beszélgetünk majd máskor felteszem neki a konkrét kérdést, hogy "meginna-e valamit?".

Ezért arra gondoltam, hogy mivel ismerősöm facebook-on ezért ott írnék rá és megkérdezném, hogy "beülne-e velem valahová beszélgetni a közeljövőben?". Mennyire van ennek esélye lányok? Tudom a lassú víz partot mos is egy megoldás, illetve én is a személyesség híve vagyok, de annyi lehetőséget szalasztottam már el, hogy ezt nem akarom ilyen miatt...


Előre is köszönöm a segítséget! 21/F



2019. márc. 19. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írj rá. Ha tetszel neki, akkor igent fog mondani. Írd meg, hogy elég ritkán talizol vele ezért neten hivod el.
2019. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is írj neki nyugodtan, csak feltétlen írd meg ahogy az első is írta, hogy személyes kapcsolatot kerestél vele első sorban a munkahelyen, csak soha nem sikerül összefutnotok.

Viszont lehet nem kellene egyből elhívnod, talán először csak beszélgetni kellene, de úgy, hogy érezze tetszik neked, többet akarsz mint barátság.

Biztos én vagyok valami egyedi kiadás, de engem mindig lesokkolt ha valaki olyannal randiztam akit lényegében nem ismertem. Nem is igen bólintottam ilyen randikra rá. Nekem mindig kellett a randizáshoz, hogy az illetőt valamennyire ismerjem, valamilyen szinten már színpatikus legyen.

2019. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen korrekt. Szerintem ha kedvel (akár egy minimálisan is) szívesen bele menne. Legalábbis én ha a helyében lennék egy ilyen meghívásra ebben a formában szerintem igent mondanék. Mégsem egy ismeretlen ír rá.
2019. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!