Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az elképzelésed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elképzelésed a jövendőbelidről?

Figyelt kérdés

Olvastam sok sok panaszt, hogy nekem sosem lesz párom.

Nos, nézzük meg először mik is az elvárásaid a jövendőbelidről. Fogalmazz minnél részletesebben. :)

És végül hasonlítsd magad hozzá, hogy méltó vagy e rá. :)

Fogalmazd meg a külsőt, belsőt.

Ha nő, mekkora mellei legyenek,feneke milyen legyen. sportos vagy nem sportos. Esetleg molett.

Stb.

Ha férfi. Kigyúrt legyen e. Izmos, haj színe szeme színe, magassága.(ugyanez a nőnél is.)

Akár a szerszám méretét is. :) Fontos az is. :)

Stb.


Belső tulajdonságokról.


Milyen attitüdje legyen. Milyen gondolkodásmódja legyen.

Milyen személyiség.

Stb.

Meg ami eszedbe jut. :)

Na hajrá! :D



2019. márc. 20. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Külső:

-~160-175

-alkatra átlagos/vékony (19-27% tzs)

-szem/haj/köröm/mell stb jó a "szériafelszerelés"

-sminkelhet/hajat festhet felőlem, míg legalább 40%-ban hasonlít magára

-tetoválás/testékszer ha nincs előny, ha sok van, kizáró ok.

-alsó ajkak-állcsúcs közti izom fejletlen legyen (hiszti/durci indikátora, ha fejlett)


Belső:

-káros szenvedélyektől lehetőleg mentes

-érdeklődő/kedves természet

-erkölcsös, megbízható

-érti a viccet

-komplexusoktól és rivalizáló hajlamtól mentes

-nyitott

-figyelmes

-igénye az intimitás és a szex


Amikre írtam, hogy hátrány vagy kizáró ok, azok bennem sincsenek. Ha lenne egy ilyen párom, azt minden bizonnyal megfelelően értékelni igyekeznék. Külsőre én is vékonyabb vagyok, 180 feletti, egész szabályos arccal, sportolok is, hogy karban tartsam magam. Romantikusabb alkat vagyok, szeretek kedves lenni és őszinte, tudok disztingválni két utóbbit milyen arányban vegyítsem, imádok viccelődni akár magamon is, munkából inkább a fizikai, nagyobb volumenű munkát szeretem, az aprólékos egyhelyben maradós kikészít, családcentrikus vagyok. Fene tudja emberek esetében van e értelme érdemről beszélni.

2019. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Óh ez lemaradt. #11=32/f
2019. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bocs a mostaniról írtam, de írtam az elején is, hogy van pasim, de azért leírom mert tetszett a kérdés. De kb az előző is emlékeztett a leírásra, de a mostani sokkal jobban.

4-es

2019. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11-es, ez tetszett :)


"-alsó ajkak-állcsúcs közti izom fejletlen legyen (hiszti/durci indikátora, ha fejlett)"

Ez mit csinál ez az izom, lebiggyeszti a szájat?

2019. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az az izom arra való, hogy mikor megkérdezem tőled mi a baj, akkor még azt se mondd, hogy semmi :D.

Igen, lebiggyesz vagy sírást megelőzően ez rezeg... Ha valakinek alapban van az arca és ez kidülled, tudd, hogy mi van és készülj fel lélekben. Én csak durciizomnak hívom, de biztos van szép latin neve is. :)

32/f

2019. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Ezen az oldalon mit jelent az a tulajdonság férfi részről hogy legyen ""határozott""? 2es egy-két példát írnál erre?"


AKkor írok pár példát. Az itteni közhiedelemmel ellentétben nem azt jelenti, hogy parancsolgatós kiskirály, beszólogat másoknak és bunkó.


Inkább van egy nyugodt, higgadt, erős kisugárzása.

Pl. nem jön zavarba, ha egy vállalati prezentációt kell tartania vagy felszólalni a lakógyűlésen. Képes magát választékosan, egyértelműen kifejezni. Jó problémakezelő, a nézeteltéréseit nem ordibálással, hisztivel, csapkodással intézi úgy általában, legyen az bárhol bármi is.

Hiányzik belőle ez tipikus gizdagyerek viselkedés, ami rettentő szánalmas.

2019. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16 én is effelé hajlok inkább bár szerintem amiket írsz az a bátor intelligens magabiztos leírása.Nekem itt tök másokat írnak közben.Összezavartok mégjobban :) Milyen egy határozott férfi?
2019. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aki azt írja "lehessen vele komoly dolgokról beszélni", mit ért ezalatt? Én el nem tudom képzelni, hogy reggelente az újság mellett kávét szürcsölgetünk, és "képzeld drágám, a bux index....." vagy "Azta! Már megint csokkent a kilogram etalon súlya 0,31313 grammal!" Ezek számomra bár akár érdekesek is lehetnek (az etalon változása például az), de eléggé unalmasak. Persze ha mindenről a fingós viccek jutnak eszedbe, az a másik véglet, de azért nem kell túlkomolykodni az életet, úgysem éled túl :)
2019. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18 nagyon túlgondolod ezt.Nyílván te is tudod mit jelent az hogy valakivel lehesen normális dolgokrol is beszélni.
2019. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#17: Úgy látszik, mindenkinek mást jelent :)
2019. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!