Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Daniel Radcliffe 165 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Daniel Radcliffe 165 cm magas és van barátnője, akkor miért számít alacsonynak ez a magasság?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 10:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Miért számít alacsonynak?Ki mondja ezt?Én 157 cm nő vagyok, volt már 185 magas pasim és nálam nem sokkal magasabb is.Engem nem érdekelnek az általánosítások.A magasság pont az amin nem tudunk változtatni.El kell fogadni.
2019. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha Hulk Hogan kopasz es van felesege, miert szamit hajtalannak a kopaszsag?
2019. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Volt alacsony barátom, akinek szép arca volt, emiatt tetszett nekem.

Az a vicces, ha kikezdene velem egy alacsony, csúnyácska férfi, és kosarat kapna, akkor ráfogná, hogy biztos az alacsonyság miatt van:))

2019. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Az alacsonyság egyenlő a szingliséggel?
2019. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Peter Dinklage 132 cm magas, és van felesége, meg gyereke. Ez a magasság akkor miért számít alacsonynak?


Nem attól lesz egy magasság átlagos, vagy az alatti, hogy vannak-e olyan magasságúak párkapcsolatban. Az átlag magasságot statisztikával számolják ki. Afelett magas, azalatt alacsony valaki. Ez az objektív része. A szubjektív pedig az, hogy az adott illetőhöz, illetve igényeihez képest a másik fél magassága hol helyezkedik el.

2019. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

3-as, hogyha elmondanád neki az igazat, akkor nem gondolna erre.


Ez egy összetett dolog, hogyha teszem azt a Brad alacsony lenne, akkor is alig tudná magáról levakarni a nőket. Bár azt nem tudom, hogy milyen magas a Brad.

Sokat számít az arcforma, meg a személyiség is.

2019. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
A látszólagos ellentmondást rögtön feloldja az, ha elveted azt a buta axiómát, hogy alacsony férfiaknak 100%-os valószínűséggel nem lehet barátnőjük.
2019. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
43%

"Az a vicces, ha kikezdene velem egy alacsony, csúnyácska férfi, és kosarat kapna, akkor ráfogná, hogy biztos az alacsonyság miatt van:))"

És az mennyivel jobb, ha valakit az arca miatt utasít el mindenki, mintha a magassága miatt? Mindkettő adott, egyiken sem tud változtatni.

2019. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%
165 cm férfinél alacsonynak számít. Tetszik nem tetszik, ez van. Azért van barátnője, mert gazdag és híres/a 165 alatti lányoknak bejöhet. Én 157 cm vagyok, de a másik velem egy magas válaszolóval ellentétben nekem 175 alatti pasik nem jönnek be. Barátom pl 185 cm.
2019. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
"Mindkettő adott, egyiken sem tud változtatni." És akkor szerinted szánalomból össze kéne jönni olyannal is, aki valamiért nem vonzó? Mi értelme lenne?
2019. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!