Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan lehet hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan lehet hozzátok ilyen helyzetben kozeledni?

Figyelt kérdés

Szóval Budapestre költöztem és tömegközlekedéssel utazom. Nem egyszer vettem észre,hogy lányok néznek. Félreérthetetlenül úgy, ahogyan én nézek egy jó csajt, amikor az jár a fejemben, hogy milyen jól néz ki. Van, aki elkapja a fejét majd elmosolyodom és elfordulok, aztán megint nézem, megint felrenéz. Van, akivel osszemosolyogtunk és Konkrétan volt, hogy többen voltak és már annyira nézett az egyikük, hogy éppen rám nem kiabált: "itt vagyok, vegyél már észre b+".


Az a gond, hogy szívesen beszélgetnék velük, számot cserélnék, de mégis hogyan? Nem tolakodó, ha atsetalok a metrokocsin, leülök mellé és megszolitom? Nem gáz a "szia! tudnál segíteni, hogy hol van...?" duma 50 ember előtt? Jobb ötletem nincs. Általában volt barátnőm, de soha nem tudtam csajozni.


2019. márc. 21. 23:17
 1/4 Izabella220 ***** válasza:
83%
Amikor összemosolyogtok és utánna rádnéz,mutass a telefonodra megadod a számod,vagy van valakid? A többi alakul onnan.
2019. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Jegyeket bérleteket!
2019. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarsz 50 ember előtt udvarolni, akkor szállj le annál a megállónál, ahol ő is és utána szólítsd meg, akkor maximum csak előtte égsz le, ha tévedtél és mégsem jössz be neki annyira. Arra vigyázz, ne érezze zaklatásnak, mert megijedhet.
2019. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd elő a telefonodat,mutass rá! :)
2019. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!