Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látnak az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látnak az átlagos lányok is csúnyának?

Figyelt kérdés
Egy két nagyon elhízott lányon kívül senki nem akart tőlem semmit,pedig nagyon sok lánynál próbálkoztam de a nagyrészük elhajtott a maradék burkoltan koptatott le! Pedig nálam egyértelműen rondább férfiaknak is vannak olyan barátnőik akik nekem is tetszenek! :(

2019. márc. 25. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

"koca" na ezért van egyedül az egyes válaszoló.. ha nem adod meg a tiszteletet még elhízott társad sem lesz..

amúgy azért kerülnek mert valami nem tetszik benned..egyszerű..nem biztos h a külsőd amúgy jó lenne ha megkérdeznél a közeledben olyan embereket akik objektívek és őszinték ők talán többet tudnak segíteni..

2019. márc. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
#2 egy szóval se mondta hogy egyedül van. Mikor én gimnazista voltam, nekem sem adták meg a tiszteletet olyanok, akiknek volt párkapcsolatuk, szóval nem igazán mérvadó. Azt sem értem, hogy nekem miért kellene. Nekem úgy tűnt, hogy kifejezettwn szórakoztató a másikat csúfolni, akkor én miért ne tenném? Miért kellene kimaradnom a jóból?
2019. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

#3. Mert árt a fogaknak. ;)

32/f

2019. márc. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Mi az első válaszoló utolsó pár szava? "egyedülálló férfi"

A kérdező meg egyértelműen egyedül van.

A leírt szövegedből pedig látszik, hogy mennyire éretlen gyerek vagy.


Kérdező: És te hogy nézel ki? Milyen a külső kisugárzásod? Te szereted saját magad?

2019. márc. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kozel 2meter magas vagyok,atlagos alkat, 10kilo felesleg van rajtam kb de eloszlik ,szokes barna rovid haj,kek szem! A kisugarzasom nem tudom ,leromboltak teljesen az onbizalamam szoval nem hinnem,hogy tul jo!
2019. márc. 25. 06:39
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők a férfiak 90%-át csúnyának látják.
2019. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akarsz privátban képet küldeni?
2019. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te magad írtad h egyedülálló vagy de látom már törölték..
2019. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet nincs veled baj küldj képet..
2019. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet őszintén megírom ha bsj van..
2019. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!