Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de halottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de halottam pletykákat róla, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy a mai lányok össze vissza b......, és az egyiktől azt halottam hogy, ha nem tudod ugy el fogadni a lányt akkor te fiu vagy nem férfi, de most nem azé, de ha egy lány megy ide oda.., akkor ennyi erővel ö lány és nem nö nem igaz? a lányról csak annyit hogy tetszik meg minden, de én jobban szeretem a erkölcsös nöket, akik dolgoznak, kulturáltak stb, de mégis megfok, fogadjam el ugy ahogy van, vagy inkább találok jobbat?
2019. márc. 26. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ismerd meg és meglátod igazak-e a pletykák. Ne legyél olyan töketlen mint én.
2019. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Barátkozó meg a gondolattal, hogy a csajnak volt vagy 2x annyi partnere, mint neked. Ha még nem, maximum kellemesen csalódsz.

32/f

2019. márc. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Barátkozz meg*
2019. márc. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

óvszer


használjál óvszert

2019. márc. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Pletykákra ne alapozz, ismerd meg. Rólam pl még gimiben szórták szét az idősebb lányok, hogy sok mindenkivel voltam már. Pedig senkivel sem voltam, az volt a bűnöm, hogy néhány helyi vagánynak tetszettem, akikre ők pályáztak volna. Legtöbbször a fele sem igaz a hallottaknak. Amikor meg már rajtad kívül mindenki tud mindent, elég nehéz elmagyarázni bárkinek is, hogy kamu, mert "nem zörög a haraszt"...
2019. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Barátnőnek nem való az ilyen, melletted is mindenki qrogatni fogja, ha összejössz vele.
2019. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Sok nő (írom nőként) előszeretettel terjeszt pletykákat olyan nőkről, akiket nem csípnek.


Lehet hogy semmi igazságtartalma nincs, de az ilyen beszédet könnyen felkapják mások, és szívesen csámcsognak rajta.

2019. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Rólam gimiben terjesztettek mindent a lányok,pedig semmi nem volt belőle igaz. Példának pl felmentem Pestre egy nagyon híres dj koncertjére egy gyerekkori barátnőmmel és az idősebb nővérével.A nővére fent lakott ezért sok ismerőse volt a koncert előtt elmentünk egy házibuliba az imserőseihez akik nagyon rendesek voltak vigyáztak ránk,mint "nagyok" stb. Erre az osztálytársaim azt kezdték el kitalálni és terjeszteni,hogy flementem egyedül sok pasihoz egy házibuliba és 2 sráccal lefeküdtem :D ezeket amúgy mindig a fiúk mondták vissza nekem,hogy amúgy ezt mondják rólad...de ohh volt,hogy olyan lányok mondták rólam,hogy sok pasival voltam (amikor még szűz voltam) akiket nem is ismertem :DD

és igen nekem is az volt a bűnöm,mint előzőnek,hogy tetszettem olyan sárcoknak akiket ők szemeltek ki maguknak. plusz az,hogy ők maguk voltak a léha életűek és kicsit sok volt ,hogy itt ez a lány aki normális értékrendekkel rendelkezik és ígyis jobban kedvelik a fiúk....

De amúgy van az úgy,hogy a pasik terjesztik pl,ha nem tudnak megkapni. Mert ilyen is volt.

Szóval pletykákra én ne adnék inkább megkérdezném tőle.Ha igaz nem hiszem,hogy tagadni fogja,miért tenné?Ha nem igaz akkor pedig engedd meg neki,hogy megvédje magát..

2019. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek teljesen az utolsóval. Velem is hasonlóak voltak. Ha szerencséje van a nőnek, akkor nem tetszik meg olyannak akiket a barátnői osztálytársai rokonai stb ismerős lányok kiszemeltek. Ha épp egy időszakban nincs szerencséje, akkor meg mehetnek a pletykák és mindenféle lejáratás. És ez a jobban kinéz csajokkal gyakrabban előfordul, de lehet bármilyen csaj akibe olyan szeret bele akit más nő kiszemelt. Még ha a csaj nem is tud az egészről, hogy olyannak tetszett me akinek nem kellett volna, akár úgy hogy sose beszélt az illetővel, csak a srác szemelte ki. És csak utólag tudja meg, mi ez a nagy hadjárat ellene. Miután kiderült már könnyebb ellene tenni. Nagyon kell figyelni. Később már sokkalkönnyebb észrevenni egy ilyet, de az első néhány az marha nagy meglepetést tud okozni. Ebbe szerintem minden jobb nő belefut párszor.
2019. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nézem ő is 68 % jelenleg :) Á, remélem holnapra majd eltér a %-unk :)) Én nem ugyanaz vagyok mint a 8-as, én 9-es vagyok. Sorstárs, még %-ban is :)
2019. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!