Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes megjelenésű, stílusosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes megjelenésű, stílusosan öltözködő, sportos alkatú pasiként miért érzem azt, mintha minden lány (az utcán, metrón, stb. ) undorral nézne rám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az a benyomásom, mintha minden lány arcán amint rám néz, egy undor jelenne meg, mintha valami igénytelen lúzer lennék. Az ismerősi körömben több lányt is megkérdeztem már erről, és ők mind azt mondták, hogy szerintük jól nézek ki, és valószínűleg csak beképzelem, én mégis ezt látom.

Miért lehet ez?


2019. márc. 28. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert pszichotikus vagy.
2019. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom mit vársz, manapság a flegma arckifejezés a megszokott az utcán, mindegy melyik nem vagy életkor. Baltaarcú a nyugdíjas, ökölbe szorult középkorú pofák, gőgősnek szánt flegma-fej a fiataloknál...


Nincs mit tenni.

2019. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg csak néznek ki a fejükből. Mit kéne tenniük, rámosolyogni minden idegenre?
2019. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

>Miért lehet ez?


Egyszerű: mert te annak tartod magad. Az ember érzékelése egyáltalán nem objektív, a jelentés, az értékítélet, a jelentés megelőzi és nagyban befolyásolja azt. Nálad a "nullpont" ott van, hogy igénytelen lúzer vagy, és amikor valaki semleges arccal néz rád, akkor nem mozdít ki pozitív irányba ebből a nullpontból, hanem megerősít abban, amit magadról gondolsz. Ha imádnád magad, ugyanezek az emberek rajongva néznének rád, mert akkor a másik oldalra húzna el az előítéleted.

2019. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

#4


Aha. Kár, hogy ez nem így van.


Az ilyen önjelölt "Én vagyok a király!" jellegű embereket is lenézik, hiába van meggyőződve a saját felsőbbrendűségéről.

2019. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös, szerintem a 4-es úgy értette, hogy akkor meg úgy érezném, hogy rajongva néznek rám. Mármint ha jól veszem ki, a mondandója lényege az volt, hogy úgyis azt látom rajtuk, amit én gondolok magamról.
2019. márc. 28. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem hirtelen az jutott eszembe, hogy páva vagy

Én azokra szoktam kicsit fintorogva nezni akik ilyen faszgyerek szerelesbe vannak es süt roluk az önimadat

2019. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg küldjél privátban képet.
2019. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek, mintha lenne valami furcsa rajtam.
2019. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

A legtöbb mai nő úgy közlekedik, mint egy terminátor. Pláne, hogy teljes szimbiozisban vannak az androiddal, ami a náluk okosabb telefonjukon fut. :XD

Szóval ne lepődj meg, ha úgy néznek rád, mint egy droid. :D F

2019. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!