Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 165cm-es magassághoz nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165cm-es magassághoz nagyon kevés 54 kg?

Figyelt kérdés
Srác vagyok és azért kérdezem mert mondták már nekem hogy a magamfajta girnyók nem jönnek be a lányoknak.

2019. márc. 28. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kevés. 165 centisen mindenképpen építs tekintélyes izomzatot (ne michelin-izmokat, de férfias, erőteljes izomzatot), hogy kompenzáld.
2019. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen,kevés sajnos,ez "női" súly még ehhez a magassághoz is.

Járj el edzeni.

2019. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

10 kg izmot építs fel.

2019. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, kevés. Nő vagyok, pont ilyen magas és ennyi a súlyom. Pasiként ez vékony, de nincs ezzel semmi gond ha egy kicsit ráerősítesz.
2019. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:
75%
Gyúrj. Alacsonyabbként könnyebb izomzatot építened, mint egy +185-as faszinak.
2019. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Srácként édes kevés.
2019. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nőként 159 centi és 49 kg vagyok. Igen, ez kevés nálad. Sportolj, izmosodj. Nehogy már annyi legyen a súlyod, mint egy nőnek?! :D
2019. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem kevés. Én valami 169 körüli centihez voltam 55 kiló. De mondjuk én lány vagyok. De pl szerintem fogadd el magad. Nem kell full kigyúrtnak, vagy esetleg húsosnak lenned. Meg én nemtom, de lehet, hogy még szélesedik is pl a vállad; mondjuk én nem értek hozzá:) Meg pl ha jóképű vagy, akkor lehetsz szerintem pl "girnyó " is, ahogy te mondtad. Meg pl ez genetika. Aki ezért elutasít, az nem a te embered.:) Egyszer csak megtalálod azt az illetőt:)
2019. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond. Ha neked jó így, nem kell csak azért megváltoznod, hogy megfelelj az erőltetett társadalmi "normáknak". Ha még kamasz vagy, valószínűleg fogsz még nőni és erősödni is.
2019. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!