Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes vagy átlagos férfiak akik kapcsolatban vannak, ti olyan nővel vagytok akire külsőre legjobban vágytatok vagy el tudnátok képzelni külsőleg jobb nőt is melletetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Erre senki nem fogja azt válaszolni, hogy "igen, sokkal jobb csajjal lennék szívem szerint de ez jutott". Aki ilyen helyzetben van, az csak úgy képes erre, ha bemeséli magának, hogy "jó csaj az".
2019. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy el tudnék képzelni. Minden nőnél van jobb csaj. De ha a tökéletes nőt hajkurásznám, akkor 80 évesen is egyedülálló lennék, mert tökéletes nő nincs. Nekem bőven elég, hogy a barátnőm szerintem gyönyörű és mellesleg elég sok másik ember szerint is az
2019. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Párommal beszéltünk erről :)

Sokkal jobb nő is lehetne mellette (leginkább külsőre gondolok), viszont csak én vagyok olyan belsőre, amit szeret :)

Úgyhogy edzek, hogy szebb legyen a külsőm :)

2019. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Laza kapcsolatban vagyok olyan alkatú és arcú lánnyal, aki bejön. Nekem tetszik, ha van pár plusz kiló, szóval nem a 40 kilós topmodellek jönnek be.
2019. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

El tudnék képzelni szebb nőt persze, ahogy nálam is van helyesebb, izmosabb, nagyobb farkú pasi. Mindenkinél van jobb. Még azt se mondanám, hogy én vagyok a legjobb ember vagy ő legjobb személyiségű nő, akit csak ismerek.

Egy dolgot tudok, hogy olyan akivel szívesen együtt vagyok. Felizgat a teste és vágyat érzek iránta, szépen kerekedik a popsija, aranyos arca van, tenyérbe illő feszes kis cicije. Ennyi nekem elég külsőre. :) Illetve olyan ember, hogy jól együtt tudunk működni minden hibánk ellenére.

2019. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván a legtöbben jobb nőre vágynak, de be kell érniük azzal, ami van.
2019. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%

Sok mindent el tudtam képzelni régen. Aztán az élet megtanította a leckét. Mindenkinek tudnia kell, hol a helye.

Szóval igen, el tudnék képzelni jobbat is, de ez van, ezt dobta a gép. Szakíthatnék, de minek? Úgyse kaphatnék jobbat. Akkor inkább örülök annak, ami van...

2019. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!