Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn írnátok olyanra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn írnátok olyanra, akinek tetszetek, de nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Fent vagyok társkeresőkön, de folyton olyan nők tetszikelnek és néha írnak rám, akik nem tetszenek.

Nálatok volt olyan, hogy valaki titeket nem vonzott, de később megtetszett?

Nekem vannak elveim amikhez ragaszkodok, mint pl az, ha alapjáraton nem tartok valakit vonzónak nem foglalkozok vele, mert inkább olyan férfit válasszon akinek rendesen tetszik és legyen boldog vele.

Próbálkoztam azzal a módszerrel, hogy először megismerem aztán, hátha megtetszik, de mindig az lett a vége, hogy ugyanúgy nem vonzódtam hozzá. Csak azért próbálkoztam ezzel, mert sok embertől azt hallom, hogy kezdetben nem tetszett a párja később szeretett bele. Nálam ez soha nem működött, mindig olyan nők vonzódtak akik elsőre is megtetszettek, csak az a gond, hogy eddig még nem viszonozták.

Attól félek, hogy az elveim miatt egyedül fogok maradni és úgy látom, hogy rengetegen szenvednek ezzel a problémával és ez inkább társadalmi probléma mintsem egyéni hiba.


2019. márc. 29. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
ez így nagyon megterhelő.Volt olyan, aki eleinte nem tetszett, aztán igen, de nem neten kényszerítettem rá magam, hanem élőben lett több a nem is kapcsolatnak induló dologból.
2019. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a netes ismerkedés eleve hamvába holt. Ha a volt férjemet egy adatlapon látom egy fotón, tovább lapoztam volna. Élőben viszont egy helyen dolgoztunk és sokat beszélgettünk, és pár beszélgetés után ütött hirtelen szíven, hogy milyen helyes pasi valójában...de borzasztóan nem fotogén amúgy. Én sem vagyok az nőként, élőben sikeresebb vagyok mint fotókon.

Szóval számomra az a normális ismerkedés, hogy valakivel találkozom valahol (hobbi kör, munkahely, baráti társaság,stb) és talán párszor beszélek is vele. És akkor felmerül bennem, hogy esetleg több is lehetne. De azt, hogy egy olyannal találkozzam, aki eleve nem tetszik, és majd hátha....ezt így nem. Hiszen az a pár vonzó ember is sok ezer nem vonzó közül emelkedett ki számomra.

2019. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:
94%

Volt. A vicces Tinder ugy csinalja, ha van elofizetesed, hogy aki bejelolt teged, akkor vele kezdi a feldobott listat. Balra huztam, de nem azert mert rossz kepei voltak, hanem azert mert nem volt az esetem. Utana vettem csak eszre, hogy bejelolt. Megneztem megint, majd mi baj lehet belole alapon osszematcheltem vele. Volt belole 2 randi is, de vegul ennel tovabb nem jutottunk. Egyebkent egy kedves no volt, szoval egy-ket kavet meger mindenkeppen, amig legalabb megismered a masikat, a kep sokszor csaloka.


43F

2019. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem látnám sok értelmét őszintén.
2019. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
A szentbeszédek közé beiktatnék egy gyakoribb helyzetet: Nem társkeresőzök, de simán beszélgetnék ilyennel. Eldumálgatni, haverkodni jó lenne, aztán vagy megtetszik az illető, vagy nem. Az önérzetnek jót tesz. (Tudom, itt mindenki tökéletes. Én is csak a szomszédtól hallottam ezt, azért írom.)
2019. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2es 5ös nagyon jókat mondott!

Volt egy 3,5 éves kapcsolatom. Felszedtem buliban egy részeg lányt. Este lelki szerelembe estünk, kis alvás, nagyon másnapos állapot után elkűldött a halál.... mert nagyon nem vagyok az esete.

Este mégis valami felderengett neki az előző estéből egy baráti beszélgetéses sétára invitált. Jó volt, de akkor én viszakoztam, mert egy alkesz nő nem kell. Adtam még egy esélyt a dolognak én hívtam randira és együtt maradtunk. Tanúság én nem tetszettem volna neki sőt elsőre ő se nekem.

2019. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!