Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van kevés olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés olyan lány aki komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Vagy az az oka hogy a 18-22 éves normális lányoknak már mindnek van párjuk?:(

Én 22 éves fiú vagyok, és normálisnak, rendesnek, és megbízhatónak gondolom magam, de még sem találok barátnőt. Mindig csak olyan lányok találnak akik nem akarnak komoly kapcsolatot, de én olyan kapcsolatot nem szeretnék. Barátnőt szeretnék, akivel szerethetjük egymást:)

Ennyi idősen találhatok normális lányt, aki e mellé még szép is?:D

Igazából az a nagy, gond hogy még sosem volt párkapcsolatom, ami nem valami előny ennyi idősen:(


2019. márc. 29. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mind szelhamoskodni akar "elj a manak". Szamukra tul rovid az elet, hogy csak egy ferfival eljek le az eletuk.
2019. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minden egyes lány megházasodott 21 éves korában, a többi meg férfi ruhában.


Nem tudom, milyen kérdés ez, manapság még bőven 30felé is párt keresnek emberek.

2019. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És te cserébe mit tudsz nyújtani? Átlagon felüli külsejű, magas, férfias alkatú, jóképű férfi vagy? Gazdag vagy? Diplomás vagy? Baromi humoros vagy?
2019. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz, csak nem biztos, hogy kelleni fogsz neki.
2019. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magas vagyok, viszonylag jól keresem. Az hogy jó képű vagyok e azt nem tudom, de szerintem nem. De nagyon szeretném a lányt, és jól érezné velem magam.
2019. márc. 29. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért van kevés olyan f aki komoly kapcsolatot szeretne?
2019. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert kevés a férfi aki komoly kapcsolatot szeretne ;)
2019. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyire rosszul nézel ki?
2019. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!