Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hazudnak a korukról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a korukról bizonyos emberek társkeresőn?

Figyelt kérdés
Nem először futok bele olyanba, aki idősebb a valóságban. De miért jó az, ha pl. 32 évesnek mondod magad, amikor mondjuk 44 vagy?

2018. jún. 3. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert buták.


Okos ember nyilván tudja, hogy talikor úgyis meglátszik minden, de ha nem is, akkor is milyen dolog már hazugságra alapozni és így kezdeni egy kapcsolatot?!

2018. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy?
2018. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, férfi.
2018. jún. 3. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem hazudtam, de volt 70- és akivel randiz tam. 43- nak mondta magát. Befejeztem ezt
2018. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nem randiztam vele, de amikor azt mondja 40 és valójában 70 az tényleg durva. De nekem legalább chaten megmondta.

Szerintem is magától is elveszi az esélyt azzal, hogy olyan randizzon vele, aki az ő korosztályát keresi.

2018. jún. 3. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, küldött egy fényképet, amin annyi volt. Sokadszorra,mikor gyanakodtam y hogy nem kerek.
2018. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oh, értem
2018. jún. 3. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hazudtam mindíg megmondom hogy 60 éves vagyok. Igaz rögtön hanyathomlok menekülnek :-)
2018. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyformák a hazugságok; aki hatalmasat hazudik, az fölöslegesen csinálja, viszont van olyan hazugság is, ami elfogadható.


Magam 53 éves vagyok, vékony, sportos, izmos. Sok 40 éves a nyomomba se léphet, ahogy kinéz. Senki nem mondaná meg rólam (nem is hiszik el) hogy elmúltam 50.


A párom most 62. Amikor két éve összefutottunk a kibertérben, azt mondta először, hogy 58, de aztán bevallotta, hogy valójában 60. Nem haragudtam érte. Tudtam magamról is, hogy a 60 már látatlanban sok(k) lett volna nekem, tehát elvettem volna magamtól is a lehetőséget, hogy megismerhessem. (Pedig sokan azt hiszik, hogy ő az öcsém!)

2018. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!