Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival aki többre vitte az életben mint én. Nekem nem volt lehetőségem tovább tanulni, neki igen. Tudja hogy csak egy egyszerű melós vagyok, ennek ellenére folyamatosan érdeklődik, flörtölget és én is igyekszem a kedvében járni. Első találkozóra készülünk és nagyon szeretnék jó benyomást tenni. Ha nem engedem fizetni akkor van esély hogy elhiszi hogy nem csak a pénz érdekel? Beszélgetésünk alatt nem is nagyon kerülnek szóba az anyagiak, legutóbb is csak a kocsiját mutatta. Már arra is gondoltam simán leírom neki hogy hogy ha velem egy szinten lenne akkor is ugyanennyire érdekelne, sőt. De hát ezek csak szavak, én inkább tettekkel bizonyítanék. Például, küldözgetem neki miket főztem hogy azért lássa tudnék gondoskodni róla, ha tudom hogy épp vezetett írok hogy remélem épségben hazaért, folyton a hangfelvételeket hallgatom amiket küldött és addig hízelgek amíg nem kapok újat, szóval igyekszem kimutatni hogy igenis törődöm vele és tudnék odaadó lenni. Jól megértjük egymást, de én nagyon kevésnek érzem magam hozzá ami kissé elbizonytalanít. Meg szeretnék felelni neki. Minden egyszerűbb lenne ha ő is csóró lenne. Hogyan nyerhetném el a szívét? Úgy érzem ő az akiért tényleg érdemes küzdeni és kompromisszumot kötni. Mindig azt lesem írt e, idáig úgy néz ki őszinte az érdeklődése. Eddig mindig erősnek mutattam magam meg minden, na de most teljesen el vagyok gyengülve és azon agyalok hogyan lehetne nem elszúrni a dolgokat. Mit kellene tennem?
2019. márc. 31. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom nem hívatod meg magad puccos helyekre és nem furikáztatod magad, szóval no para. A legtöbb férfi nem problémázik azon, ha anyagi különbségek vannak. Sőt, az itteni női átlaggal ellentétben a valóságban a nők sem annyira anyagiasak.

Ne izgulj, ne stresszelj. Ha tényleg a személyiségét kedveled, az érződik az apróbb figyelmes dolgokon.

2019. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ha meg tudom neki adni azt ami egy igazi férfinak kell akkor nincs gond. Továbbra is gondolkozom hogyan járjak a kedvében úgy hogy közben nem játszom meg magam...már ha túlélem az első találkozót és nem blokkolok le mert zavarban vagyok.
2019. ápr. 1. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen. Azért, ha valaki a pénzre vagy hasonlókra megy, érezhető a viselkedésen. Csak próbáld magad jól érezni vele, aztán alakul majd a dolog.

Sok sikert kívánok! :D

2019. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy úgy gondolod a kevesebb pénzed miatt nem vagy elég neki. Ha elmegy veled a férfi randizni, akkor feltehetőleg ez nem igaz. Ha ezt nem tudod magadban rendbe tenni, akkor ha lesz jövője a kapcsolatnak, ez mindenképp elő fog jönni, mint probléma. Tudja mit dolgozol? Gondolom igen. Mégis elmegy veled randizni. Úgyhogy nagy gond csak nem lehet.
2019. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"legutóbb is csak a kocsiját mutatta"


Na igen, a kolléganőit vagy a hasonló szinten álló nőket lehet nem tudná egy kocsival lenyűgözni.


Amúgy ebből csak a nők csinálnak presztízskérdést általában, hogy hasonló, vagy inkább magasabb végzettséggel és pozícióval rendelkező pasit akarnak, férfiak még örülnek is, ha kicsit "alattuk" van a csaj.

2019. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!