Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudassam a vilaggal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a vilaggal, hogy egydul allo vagyok?

Figyelt kérdés
34 eves vagyok.2 eve elek egyedul a lanyommal.Az apja 7 ev utan hagyott itt minket, talalt maganak egy masik not.Nem volt egyszeru szamomra a szakitas, mert en mindent megtettem erte, ertunk.Sokat szenvedtem mellette( pl a szulinapom se erdekelte vagy valentin nap), nem gondolom, hogy megerdemeltem, hogy elhadjon.Nagyon maganyosnak erzem magam.En meg igaz szerelemrol, csaladrol, gyerekekrol almodozok, de csak mulik az ido es megorekszek.Probaltam a tarskeresot, de nem ir ram senki. Szerintem arcra nem vok ronda, van humorom, es nagyon tudok szeretni. Oke, van rajtam sulyfelesleg, es alacsony is vagyok, de nalam ezerszer rosszabb nok talalnak part, kotnek hazassagot.Ez alatt a 2 ev alatt egyszer sem adodott meg esely sem, hogy vki eszrevegyen.Pedig dolgozni jarok, edzoterembe is jarok stb stb tehat nem ulok a 4 fal kozott.A gyerekemet egyedul nem hagyhatom itthon, nem jarok ki ejszakaba szorakozni, de nem is arra vagyok, hogy egy reszeg ember hazavigyen.Szeretnek teljes eletet elni.Mit tegyek, hogy eszrevegyenek?Gondolom ilyen korban egy ferfi sem gondolja, hogy egyedulallo lennek.Nem vok kezdemenyezos,soha nem mennek oda egy ferfihez. Nagyon el vok keseredve, hogy egyedul oregszem meg, pedig meg szinte nem is eltem.

2019. ápr. 1. 01:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vagy célirányosan elkezdesz társkeresni vagy csak többféle helyekre, közösségekbe jársz el (akár a gyerekkel), ahol haverkodva talán egyszer megismerkedhetsz valakivel vagy valaki ismerősével...
2019. ápr. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ír rad senki? Esetleg ha te írnál másokra?


Btw, fotód van fent? Adatlapod kitöltve? Nem csak két Coelho idézettel?

2019. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy társkeresőn senki nem írt rád. :-O Tavaly léptem fel a badoora egyedülálló 2 gyermekes 34 éves anyaként és 1 napon belül több mint 20 privát üzenetet kaptam, pedig rajtam is van súlyfelesleg és 160 cm vagyok. Azóta is együtt vagyok az első rámíróval, aki gyerektelen 36 éves férfi. Nyugodtan társkeresőzz képpel és bő adatlappal és élőben is merj megszólalni.
2019. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Barátokkal jársz el mondjuk bárhová is?

Csinálj programot a lanyoddal, ahol akár te is tudsz ismerkedni. Mosolyogj a férfiakra, legyél velük kedves. Hidd el, nagyon sokat számít az, ha mosolyogsz rájuk, kedves vagy velük. Elkezdenek érdeklődni irántad, idővel pedig kiderül, hogy szingli vagy.

2019. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2019. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én se hiszem el hogy senki nem ír rád...

Fent vagyok társkeresőn, az újonnan regisztrált nőknél napi azonnali 10 levél a minumum. Aztán ez persze lecsökken picid, de akkor is...

Nagyon sokmindenkinél nem kizáró ok a gyerek. Például elvált férfiak mint én is.

2019. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tényleg bárki gond nélkül szerez magának egy éhes kant, valamit nem csinálsz jól ha neked nem sikerül.

"Sokat szenvedtem mellette( pl a szulinapom se erdekelte vagy valentin nap)"

Ezt azért kiemelném az olvasóknak, hogy tisztában legyenek azzal hogy mennyire kell komolyan venni a kérdezőt.


Te nullát kezdeményezel, de eszedben sincs változtatni és nyitni, hisz te nem ilyen vagy.

Valójában nincs szükséged segítségre, tudnál szerezni valakit. De valahogy úgy érzem a szövegedből, hogy egyrészt nem teszel érte annyit amennyit simán lehetne, másrészt te csak egy pasit akarsz magad mellé aki majd megsegít. Ilyenkor pedig már az a pozitív tulajdonság van kiemelve hogy "tudsz szeretni," hisz te is tudod hogy mást nem tudsz kínálni.


Sőt, szerintem az is simán esélyes, hogy nem egyedülállónak néznek, hanem szimplán nem vagy vonzó egyáltalán.

2019. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Izabella220 ***** válasza:
Én csinálnék magamról pár jó kiállású kepet feltölteném,a gyerek nem lehet kizáró ok,van akinek az de nem mindenkinek.34 évesen ne tenesd magad,van még időd h bármikir betoppanjon egy rendes férfi az eletedbe.
2019. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ird ki a homlokodra, hogy Free. :D
2019. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, jarok kozossegbe neha, de egyedul allo anyakent es segitseg nelkul nem eppen egyszeru kimozdulni az ejszakaba.Igen, gyerekkel is eljarok, de annak mennyi az eselye, hogy gyerekkel az oldalamon vki odajojjon hozzam es elkerje a szamom.Igen, probaltam a tarskeresoket, fenykeppel es oszinte leirassal, es kaptam is uzeneteket, de 50%- ban indiaiak, muszlimok irtak, vagy a vilag tuloldalarol, vagy szexajanlatokat kaptam. Csalodtam az egeszben.Facebookon fent vagyok tobb tarskereson is eredeti profillal, de onnan meg egy like- ot se kaptam.El vagyok szomorodva.Probalok kedves lenni, mosolyogni, beszelgetni ismeroseim ismeroseivel, uj embereket megismerni...de semmi.
2019. ápr. 1. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!