Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan komoly nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan komoly nő aki tud segíteni? MI az amit igazán értékeltek Hogy tudassam vele? Nem haladok sehova sem az ismerkedésemmel.

Figyelt kérdés
Megismertem egy gyönyörű lányt akinek nemrég volt egy kudarcba fulladt ismerkedése, nagyon átverték.Tudom hogy számára ez nem könnyű. Szóval beszélgetünk egy ideje már( 1 hónap) . A munkánk során már találkoztam vele néhány alkalommal.Volt hogy haza vittem ha épp arra volt utam. Kisállattenyésztéssel foglalkozok és kapott tőlem ajándékba egy cicát 3 hete. Próbálok mutatni iránta vonzalmat és próbálom a tudtára adni hogy többet szeretnék tőle mint csak egy ismeretség. Szeretném jobban megismerni! Hogyan próbáljak közeledni felé mert nem akarom elszúrni. Mindig ilyen nőről álmodtam. Tudom hogy gyereke s a kérdés de fontos számomra.

#nők #szép #szerelem. ismerem
2017. jún. 26. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervezz vele közös programot. Szerintem elég egyértelmű. Puhatold ki, hogy mihez lenne kedve. Ha van egy mondata, hogy úgy megenne, vagy inna valamit, csobbanna egyet valahol ebben a melegben, blabla, akkor csapj le az alkalomra és jelentsd ki, hogy "ha estig kibírod meghívlak egyre", avagy "mit szólnál, ha hétvégén leugranánk a Balatonra?".

Félig vigyorral, poénosan, lazán, így nem nyomulós a sztori és ha szimpi vagy neki, akkor elfogadja a meghívást. Ha többet találkoztok, több lehetőségetek lesz kimutatni az érzelmeiteket, előbb utóbb egymásba gabalyodtok, ha kölcsönös az érzés.

2017. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még csak ismerkedtem a férjemmel, de nem volt köztünk semmi, egyszer említettem neki, hogy mennyire szeretem a sült gesztenyét. Épp szezonja volt, és egyszer felhívott, hogy öltözzek sportosan, mert elvisz valahová. Elvitt gesztenyét szedni, pedig manapság már nem könnyű gesztenyefát találni. Ez nekem nagyon tetszett, másnap meghívtam magamhoz sült gesztenyét enni.
2017. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!