Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem merek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem merek kezdeményezni nőknél mert népszerűbbek közösségi oldalakon mint én, így mindig arra gondolok biztos van sok jobb esélyes mint én, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon foglalkozom ezekkel a dolgokkal, fb-on is van 1 profilképem aztán kész.

Pedig nem tartom magam olyan rossznak csak ez mindig elveszi az önbizalmam, hogy nem vagyok olyan nagy fogás a többi népszerű férfi között.


2019. ápr. 2. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szard le.

A nők azért népszerűbbek mert a férfiak fűt-fát likeolnak, a nők pedig alig likeolnak férfiakat.

Megmondom neked, nekem NULLA like van a profilképemen. Nincs rá szükségem.

2019. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ezeket a vaságyastul 38 kilós mell- és seggmutogató lájkvadász insta-sunákat kerüld el jó messziről. Ne ezeknél kezdeményezz.
2019. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a facebook meg instagram profilok tele vannak káprázattal,az ember azt gondolná, hogy micsoda életük van ezeknek, aztán a valóságban meg dögunalmasak, csak így próbálják az egójukat polírozni. Nyugodtan kezdeményezhetsz, nem kell az ilyentől megijedni. Az más kérdés persze hogy az ilyen csajok személyisége általában botrányos, meg nagyobb eséllyel csalfák is.

A más "esélyes" pasik közül amúgy rengeteg van aki csak a nyálát csorgatja, de esélye se lenne.

2019. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!