Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy manapság nagyon kevés a gondoskodó, anyáskodó, figyelmes nem elhízott nő?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 06:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%
Hát a társaságom ilyen lányokból áll.:D
2019. ápr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
13%

Ja.

32/f

2019. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%
Inkább az igazán normális nő kevés ebben az országban... De oda-vissza alapon ez vonatkozik a másik nemre is.
2019. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Igen, elég kevés olyan csinibaba van, aki egy 30+ lúzert akar örökbe fogadni.
2019. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
19%
Igen, sajnos így van. Az a néhány pedig mind foglalt.
2019. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Ti is úgy látjátok, hogy manapság nagyon sok elkényeztetett anyuci pici fia van, akik elvárják a nőktől, hogy kiszolgálják őket? :P
2019. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Miért ha egy nő gondoskodó figyelmes akkor már az ilyen férfi aki ezt elvárja az anyuka pici fia..
2019. ápr. 3. 08:04
 8/41 anonim ***** válasza:
13%

Igen.

Engem pár plusz kiló nem zavar, de a gondoskodás és figyelmesség hiánya igen. A huszonéves korosztályban mozgok és borzasztóan sok a tiniszinten megragadt, hisztis, gyerekes lány. A figyelmesség náluk nagyjából annyit jelent, hogy valami facebookra illő ajándékot akarnak kapni és ennyi. Nem bírnak apró gesztusokat felfogni és többségük még azzal is gondba van, hogy milyen ajándékot vegyen annak, akit elvileg szeret. Fényképes párna a top cucc náluk.

(Hiába írja majd le ezt egy csomó férfi válaszoló, mindjárt jön az a női had, amelyik a nőkről csak és kizárólag pozitív választ fogad el. Megmondják majd, hogy fúúúj, a férfiak is ilyenek, hiába a nőkről szól a kérdés. Plusz még lesz egy kis lúzereszés, ami már volt is, egy kis férfihibáztatás. Meg páran majd részletezik, hogy az ő környezetükben nem ez a helyzet és biztos frusztrált, aki mást mond.)

2019. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy, pontosan mit értesz 'gondoskodó' alatt, milyen mértékű gondoskodást vársz el. Egyébként az anyáskodást nem értem, miért kéne a barátnődnek anyáskodnia feletted?!

6-os válaszoló voltam.

2019. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gondoskodó típus vagyok, de van rajtam 10 kiló plusz. Hát, peched van...
2019. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!