Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális dolog manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog manapság?

Figyelt kérdés

32 éves pasi vagyok,és az a “ problémám”, hogy már sokadik esetbe botlok olyan csajba, aki azzal ráz le, hogy “ ja, te Kos vagy? Akkor bocs, de nem ....”

Meg persze előtte megkérdeznek róla h mi a csillagjegyem, demár most úgy 5-6 ilyen levél után megtanultam h kos vagyok....( eleinte azt válaszoltam, hogy ápr.3 az mi ?? )

Na mindegy.

Szóval a mai lányoknak mibaja hogy ez egy döntő dolog??



2019. ápr. 4. 09:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

IgenTUDOM, Engem is SZÉTVET az energia :D

na igen, a kosoknak van humorérzékük :)

2019. ápr. 4. 14:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióták. Ha már ennyire hisz a horoszkópban, tudhatná, hogy az asztrológia szerint a napjegy önmagában nem jelent semmit, azt hiszem, pl. fontosabb, hogy a Vénusz hol állt a születésedkor, meg ilyenek.

Ha meg nem ért hozzá, akkor minek hisz benne?

Én itt a GYIK-en is utálom az efféle kérdéseket, beír ennyit, hogy "bika pasihoz milyen nő illik", aztán ha beírod, hogy tehén, akkor lepontoz.

2019. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tehén :D Ez nagyon ott van !
2019. ápr. 4. 17:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki emiatt dob, az egy idióta tehén, és egy bikával akar párzani.
2019. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem minden nő ilyen. Ez azoknak jó, akik szeretnek a sorssal takarózni az életükben történt dolgokért.


Én ikrek vagyok, elvileg egy hűtlen gci aki kapcsolatból kapcsolatba ugrál és közben folyamatosan pofázik. Ehhez képest alig szólok másokhoz, sosem vagyok társaság közepe és még senkit sem csaltam meg, de egyébként is a férjemmel élek már 8 éve...


Szóval kétlem, hogy ennek bármi jelentősége lenne felnőtt emberek között. (férjemmel csillagjegy alapján össze se illünk :) gyakorlatilag meg teljesen egyformák vagyunk).

2019. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!