Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dohányzók, mennyire fogadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzók, mennyire fogadjátok el, ha egy nemdohányzó nem akar veletek ismerkedni, mert dohányoztok?

Figyelt kérdés
Én konkrétan rosszul vagyok tőle, és ezért kizáró szempont, nem tudok engedni belőle. Van, aki elfogadja, de van, aki nem. Társkeresőn egyértelműen, szájbarágósan leírtam, mégis van, aki nem veszi komolyan.
2019. ápr. 4. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Én már leszoktam ugyan, de 20 évig pöfékeltem!

Jól teszed, hogy nem akarod a nyelved hamutartóba dugni!

Kollégák feljönnek cigarettázásból, és öklendezem olyan büdösek a bagótól!

2019. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják elfogadni, mert ez rajtukkivül álló oknak minősül.

Egy bagós pacákom volt eddig, azt isdobtam 1 hónap után. Bármennyit is rágózott, meg rendes, friss ruhában járt...a haja, a bőre olyan szagú volt...meg amikor rágyújtott , fordulhatott jobbra balra, akkor is jött a szag.

2019. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ismerős, én is rosszul vagyok, mikor munkatársam visszajön az irodába bagószünet után... brrr.


Passzív dohányosként nőttem fel, utána egy darabig alkalmi dohányos voltam. Maximálisan megértettem mindig, ha valakit zavart, igazából én magam se értem, hogy mi volt velem akkoriban.

Nem is értem, mit nem lehet ezen elfogadni...

2019. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen még szerettem nézni, ahogy rágyújt meg eregeti a szívecskés füstkarikákat ha kettesben voltunk, szagolgatni a jó illatú dohányokat, ma már zéró tolerancia van ez ügyben.
2019. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Én dohányzom, de mikor összejöttem volt barátnőmmel, akkor letettem, a következőnél is ez a terv és nem tudnék dohányossal együtt lenni.
2019. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Kénytelenek elfogadni.
2019. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semennyire ! Kizáró ok !
2019. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 dohányos pasim. Akkor is zavart de nem szóltam. Ma már csak nem dohányzó pasiknak adok esélyt. Bár most van párom aki nem dohányzik.


31N

2019. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányoztam sokáig, majd leszoktam. Nem tudnék megölelni, megcsókolni dohányos nőt. Kizáró ok.
2019. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha egy nem dohányos szintén nem dohányost keres, nincs ezzel baj. Ha meg egy dohányos szintén dohányost preferál szintén.


De ha egy nem dohányos dohányossal jön össze vagy egy dohányos egy nem dohányossal, akkor számoljon vele, hogy konfliktusok lesznek belőle.

2019. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!