Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dohányzók, mennyire fogadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzók, mennyire fogadjátok el, ha egy nemdohányzó nem akar veletek ismerkedni, mert dohányoztok?

Figyelt kérdés
Én konkrétan rosszul vagyok tőle, és ezért kizáró szempont, nem tudok engedni belőle. Van, aki elfogadja, de van, aki nem. Társkeresőn egyértelműen, szájbarágósan leírtam, mégis van, aki nem veszi komolyan.
2019. ápr. 4. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, miért ne fogadnám el? Én dihányzom, ő nem. Ő nem akar dohányost, akkor nem egymást keressük. Ennyi az egész:D
2019. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek aki nem fogadja el, hogy dohányzóként nem kell nemdohányzónak, az miért lehet? Esetleg ha van itt ilyen, leírhatná, mit gondol erről.
2019. ápr. 4. 13:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem dohányzom, de amikor még cigiztem teljesen korrektnek gondoltam, ha valaki emiatt nem akar velem ismerkedni. Sőt, azt is szó nálkül tudomásul vettem és elfogadtam amikor valaki azért nem akart velem ismerkedni, mert kiderült számára, hogy nem tartom a kapcsolatot a családommal és neki ez úgy se fért bele, hogy egyébként súlyos okom van rá. Mindenki az alapján választ, ami szerint akar, soha nem volt ezzel bajom és az ismerőseimnek sem, amikor hasonló helyzetben voltak.
2019. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn semmit nem olvasnak el, amit magadról írsz. Tapasztalat. Írnak a dohányosok, az ország túlsó végén élők és az apád korabeliek is. Persze ha nem válaszolsz, fel lesznek háborodva. Vannak normális emberek társkeresőn, de türelem kell, hogy rájuk találj.
2019. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Clay Morrow ***** válasza:
Dohányzó vagyok és abszolút nem érdekel mi miatt utasítanak el, mivel attól a ponttól mindegy számomra is az illető.
2019. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy bazalmas különbség a dohányodok nem is értik..állandó veszekedés tűrés kinek hiányzik az..soha nem jönnék össze dohányzó férfival..
2019. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!