Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha egy férfi kényelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy férfi kényelmes? Ha kegyelmes maradok nem lesz párom?

Figyelt kérdés

Igen mindig kényelmesen éltem és élek. Nem fogok egy nő kedvéért nehezebben élnem mert az úgy állítólag...

Igen könnyebb szülőkkel jóval, éltem külön tudom milyen, sokkal nehezebb volt főleg anyagilag.

Most könnyű munkát folytatok, viszonylag békés, nincs olyan sok munka, nem stresszelem magam, lehet lehetne több pénzért olyan munka ami viszont nehéz stresszes.

De még sok minden másban kényelmes vagyok


A nők a kényelmetlenségbe hajtják a férfiakat?


2019. ápr. 4. 12:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Azért itt sokat számít, hogy mire gondolsz kényelmes/kényelmetlen alatt.

Az pl. nekem kifejezetten szimpatikus, ha a pasi nem hajtja magát rommá, nem egy merő stressz az élete, és nem dobja el a kanalat majd 50 évesen...

Viszont egy semmirekellő lusta csecsemővel meg nem tudnék mit kezdeni.

2019. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%

"A nők a kényelmetlenségbe hajtják a férfiakat?"

Vagy fordítva.

2019. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

"A Férfiakat" úgy általában nem, mert sokaknak van önállósodásra, függetlenségre és aktív életre belülről fakadó vágya, nem csak azért, mert A Nők azt mondták.


Ha te a szüleiddel akarsz élni és más emberekkel soha nem egyezkedni semmiről, az szíved joga.

2019. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%

Így van, belehajtják, sőt a nők azt várják el, hogy legyünk az önállóság bajnokai. Ahogyan az itteni borzalmakat olvasom, még legszívesebben önállóságolimpiát is rendeznének, és aki ide nem jutna ki, az számukra nem lenne férfi.

Élj úgy, ahogyan akarsz, semmiképpen ne add fel a kényelmedet egy sárkány miatt sem.

2019. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz azalatt, hogy kényelmes? Ha azt érted alatta, hogy lusta, és 2 fűszálat nem teszel keresztbe magad körül, akkor nem lesz normális párod. De találhatsz magadnak egy szintén lusta lányt. Ha igényed van tiszta lakásra és ruhákra, majd megfizetsz egy bejáranőt, aki ezeket megcsinálja, kaját meg rendeltek. Most szülőkkel élsz, akik kiszolgálnak?
2019. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Én azért nem tudnék egy kényelmes típussal együtt lenni, mert én sem vagyok az és egyszerűen nem jönnénk ki egymással hosszútávon. Nyilván ne hajtsa szét magát az ember, kerülje a stresszt amennyire lehet, de akinek nincs igénye teljesen önállónak lenni (én is az vagyok már 10+ éve, szóval nem várok olyat amit nem nyújtok), akinek nincsenek céljai és nincs benne semmi ambíció a jövőre nézve, hanem az a típus, aki csak úgy elvan egy életen át a komfortzónájában, azzal nem találnánk meg a közös hangot, ennyi. De ez én vagyok, ettől függetlenül ismerek hozzád hasonló férfiakat és egyiküknek sem volt gondja magához illő párt találni.
2019. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Most szülőkkel élsz, akik kiszolgálnak?


Ők is segítenek de én is. Pl anyum bevásárol én meg megfőzök vagy fordítva. Nyilván nem használom ki őket..

2019. ápr. 4. 12:49
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

Lusta vagy semmi ambíciód.

Ez nagy baj,egy férfinek erőforrásokkal kell rendelkeznie,a nők azokhoz a pasikhoz vonzódnak akik letettek és letesznek valamit az asztalra.


Lehet párod de arra készülj nagyon nagy kompromisszumok árán lehet csak,maximum valami ,,lepattanó" aki nem igen piacképes.


Egy csinos nőhöz igencsak oda kell tenned magadat egzisztenciában is.

2019. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Önigazolj csak.....egyedül vagy, magányos,életcélod kb.semmi. Hüly eségeket irsz,ez nem kényelmesség hanem önálló életre képtelenség.
2019. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes és kényelmes között nagy különbségek vannak.


Szerintem a pozitív módon kényelmes az az amikor valaki megcsinálja amit kell, de nem loholva-lóhalálában, nem kapkod, nem aggódja túl... Illetve egyszerűsíti a dolgokat 1-2 eszes újítással felére lehet redukálni pl. a házimunkát (közel) azonos eredményt kapva.


A negatív pedig aki semmit nem csinál, mert "majd a szolga kiszolgál"...


Szerintem a "kényelmetlen"(?) pedig az aki mindenbe belehajszolja magát, hétvégén is ötkor kel és egész nap csak dolgozik, képtelen lazítani vagy pihenni. Na ők, elég hamar megtapasztalják az ezzel járó valódi kényelmetlenségeket egy tartós betegség képében, sokuk pedig viszonylag hamar elhalálozik.


Tudni kell megállni is. Nem lehet mindig rohanni.

2019. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!