Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha egy férfi kényelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy férfi kényelmes? Ha kegyelmes maradok nem lesz párom?

Figyelt kérdés

Igen mindig kényelmesen éltem és élek. Nem fogok egy nő kedvéért nehezebben élnem mert az úgy állítólag...

Igen könnyebb szülőkkel jóval, éltem külön tudom milyen, sokkal nehezebb volt főleg anyagilag.

Most könnyű munkát folytatok, viszonylag békés, nincs olyan sok munka, nem stresszelem magam, lehet lehetne több pénzért olyan munka ami viszont nehéz stresszes.

De még sok minden másban kényelmes vagyok


A nők a kényelmetlenségbe hajtják a férfiakat?


2019. ápr. 4. 12:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként azon felül, hogy neked kényelmes, egy "idegennek" lehet baromi kényelmetlen a szüleid előtt élni az életét, még ha egyébként otthonülő, tv-néző típus is.
2019. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád hasonló nőt keress. Mi a férjemmel megtaláltuk egymást, egyikünk sem szaggatja az istrángot. Csak persze ne úgy képzeld el a dolgot, hogy ő dolgozik, te meg nézed.
2019. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%
Apukadat nem zavarja, hogy nem tudott beloled onallo ferfit nevelni? Az nem tunt fel, hogy apad sem az anyja szoknyaja mellol csinalt csaladot, hanem vette a satorfajat es letrehozta a sajat eletet kozosen anyaddal? Amit te most csinalsz az egy eletellenes punnyadas, ugyanis az elet sajnos egy allando harc. Aki ezt megsporolja az nem el igazan, csak lassan haldoklik.
2019. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem, mert abban az időben amiben pihensz pénzt is kereshetnél.
2019. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy érdekes, hogy a válaszolók rögtön azt gondolták, hogy a kérdező önállótlan, amikor erre semmi sem utal. Lehet, hogy csak megelégszik egy átlagos életszínvonallal, és erre mondja, hogy kényelmesség.
2019. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%

25: igazad van.


23: haldokolni valóban rossz, de halottnak lenni már sokkal jobb, mint élni. Egyébként látom, te is azok közé tartozol, mint a többség, akik látatlanban, néhány sor alapján már mindent tudni vélnek egy idegenről.

2019. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
18%
Idióta életképtelen bánatos szar vagy ...
2019. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Egyébként látom, te is azok közé tartozol, mint a többség, akik látatlanban, néhány sor alapján már mindent tudni vélnek egy idegenről."

Nem, en azok koze tartozom, akik rohadt kenyelmesek, kerulom a megerolteto munkat, a tobb muszakot, nem tervezek hat nyelven megtanulni, masoddiplomazni, nem lesz husz gyerekem, nem lesz kettonel tobb haziallatom es meg sorolhatnam, DE a szuleimtol elkoltoztem es csak nagy baj eseten ternek vissza es maradnek veluk. Azt meg foleg nem varnam el, hogy a parom hozzank koltozzon csak mert en kenyelmes vagyok.

Huu, besegit a haztartasba, ezt minden jol nevelet kamaszgyerek is megteszi. A felnotteknek sajat otthona van sajat csaladdal. Epp ezert irtam, h az otthon punnyado emberek is a szuleiknel laknak, nem a nagyszuleiknel, mert az a nornalis, ha az uj nemzedek levalik a regirol es elkezdi a sajat eletet.

2019. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kedves Lollypop!

Ugyan miért is KELL az életnek feltétlenül egy örökös harcnak lennie? Én nem akarok senkivel harcolni! Nem akarom senkinek a fejét víz alá nyomni és nem akarom, hogy az én fejemet valaki víz alá nyomja (mert csak így tud érvényesülni)!

A másik a lakhatás. Feltétlenül az a felnőtt lét, az önállóság, sőt a FÉRFIASSÁG alapkritériuma, hogy a fizetése nagyobbik felét lakástörlesztőre neadjisten bérleti díjra költse? Nekem például van egy kényelmes (!) munkám, ami nem fizet túl jól, de nem szakadok meg benne, így ha el akarnék költözni otthonról, a fizetésem kényelmetlenül (!) nagy részét kellene elköltenem, amit így,meg tudok spórolni, sőt, x idő alatt szép nagy összeget is össze tudok gyűjteni. Ezt, ha egyedül élnék, nem tudnám megtenni.

Nem is értem ezt a becsípődést egyesekben, hogy attól férfi a férfi, hogy egyedül él, főleg nem a mai világban. Csak egy példa: Apám kb. a szülői házból költözött Anyámék szülei házába, ott laktak együtt, amikor összeházasodtak, amikor én születtem, sőt amikor az öcsém született. Ő 1 éves volt (én már 2), amikor sikerült panellakást intézni. Ok, lehet, hogy az a 80-as évek, de mára ugyanolyan sz*r lett, ha nem sz*rabb a lakhatási helyzet (mediánfizetés / lakásár v. bérleti díj).

Szóval, miért is baj az, hogy valaki nem akar megszakadni, megőszülni, belebetegedni, megbolondulni csak azért, hogy legyen egy egérlyuk, ahol elvegetálhat egyedül, csak azért mert bizonyos mai nőknek ez az elvárásuk...?

2019. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert a FÉRFI lèthez az önàllòsàg is hozzàtartozik,mas kèrdès ha 400nm-es hàzban laksz akkor az màs.
2019. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!