Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha egy férfi kényelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy férfi kényelmes? Ha kegyelmes maradok nem lesz párom?

Figyelt kérdés

Igen mindig kényelmesen éltem és élek. Nem fogok egy nő kedvéért nehezebben élnem mert az úgy állítólag...

Igen könnyebb szülőkkel jóval, éltem külön tudom milyen, sokkal nehezebb volt főleg anyagilag.

Most könnyű munkát folytatok, viszonylag békés, nincs olyan sok munka, nem stresszelem magam, lehet lehetne több pénzért olyan munka ami viszont nehéz stresszes.

De még sok minden másban kényelmes vagyok


A nők a kényelmetlenségbe hajtják a férfiakat?


2019. ápr. 4. 12:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%

Te csak lusta vagy.

Hiába magyarázod és próbálod körülírni a dolgokat. Lusta párra pedig senki sem vágyik.

2019. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%

#10

Na igen, szüleim pont ilyenek. Hétvégén is kelnek 6 körül, és annyi időre ülnek le, amíg expressz tempóban benyomják az ebédet, amúgy nem bírnak a fenekükön maradni két percig se. Ne mondja senki, hogy ez normális...

Persze a másik véglet se jó, akire rádőlhet akár a ház is, neki jó úgy, csak ne kelljen megmozdulni.

A kettő között elég széles skála van, kérdés, hogy hol helyezkedik el azon a kérdező.

2019. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21%

#8:


Igen, en igy jartam, olyan voltam, mint a kerdezo, es 40 feletti, lepattano, nem piackepes csaj jutott :(



De! Ez a csaj abban zseni volt, hogy ugy kirugott a komfortzonambol a geczibe, hogy ma vallakozasom van. Minden nap 5-kor kelek. Pihenonapom nincs. Teljesen workaholic lettem. Gyakorlatilag kezebe vette az ostort, es addig utott, mig ki nem jottem az allovizbol.


Csak mar elegge idos vagyok, hogy csinos baratnot talaljak :( Tul keson jott ez a csaj.

2019. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ja, es 10000km-re es 7 ora eltolodasra vagyok a szuleimtol :)
2019. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
11. Elárulod mi a különbség a lusta és a kényelmes között?
2019. ápr. 4. 13:13
 16/31 A kérdező kommentje:
13. Te vagy egy hatalmas lúzer bal#asz vagy vagy troll....
2019. ápr. 4. 13:14
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek megy felnőttként is a szülőkkel együttélés, meg van, akinek nem, meg vannak az óriáscsecsemők. Nekem jobb szülőktől külön, nekem így kényelmesebb, mert a szüleim és én is másképp szeretünk élni, és így nem idegesítjük egymást. Amúgy remélem, gyereket nem akarsz, mert ha mégis, az minden lesz, csak kényelmes nem.
2019. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Lusta aki el van a semmibe,nem tett le semmit az asztalra.

A kènyelmes inkàbb aki szereti a kènyelmet,pèldàul sose lettem volna fizikai melòs,ezèrt mentem egyetemre.

2019. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan nem engem kérdeztél, de gyors példa, ha kaját kell megoldani:

Kényelmes: nem áll neki főzni, inkább rendel valamit.

Lusta: a párját (vagy opcionális vele együtt élő személyt) nyaggatja, hogy intézzen kaját.

Talán ebből érezhető a különbség. A kényelmes ember megkerüli ugyan a nehézségeket, de halad A-ból B-be. A lusta addig ül A-ban, amíg esetleg más nem viszi el a hátán B-be.

2019. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%

Én is kényelmes ember vagyok. Ettől függetlenül nem esik nehezemre egyedül, vagy anyámon kívül mással élnem. Ha egy adott dolog a javamat szolgálja, szórakoztat vagy mittudomén, akkor azért nem vagyok rest tenni érte.

Én a Te esetedet inkább lustaságnak nevezném. Egész más tészta

2019. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!