Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne, hogyha az emberiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, hogyha az emberiség osztódással szaporodna?

Figyelt kérdés
Gondoljunk bele, mennyivel jobb lenne, nem kéne semmilyen ismerkedéssel meg párkapcsolattal kapcsolatos reménytelen hiábavalósággal küszködni meg szenvedni. Még akik nem is akarnak gyereket, minden nemi ösztön és ezzel járó szenvedés meg frusztráció erre a párzáson alapuló szaporodási formára vezethető vissza. Sőt minden párkapcsolati konfliktus is.
2019. ápr. 5. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Hülyeség.

Nekem szükségem van egy társra, akkor is keresnék valakit ha nem lenne a jelenlegi szaporodási rendszer.

Valamint a mostani rendszer egy nagyon jó kifogás arra, miért találjak társat.

2019. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem az ismerkedés, sem a nemi ösztön nem okozott "ezzel jàró problémàkat", pedig 18 éve élek nemi életet, nem tett soha frusztrálttá.

Sőt, 9 éve édesanya is vagyok.


Üdv: egy nem megkeseredett 34 éves nő

2019. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk nem tudom, hogy az ember társas lény mivolta mennyire függ össze a nemi ösztönnel.
2019. ápr. 5. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább eregia alapú élőlénnyé tennem az embert hogy szaporodni se keljen
2019. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es ebben is van valami, mert akárhogyan szaporodunk, előbb-utóbb túlszaporodunk a bolygón, meg tönkretesszük.


2-es, ezt mindjárt gondoltam, akiknek ez megy, azoknak persze, hogy nincsen problémája ezzel az egésszel.

2019. ápr. 5. 11:29
 6/12 A kérdező kommentje:
2: Nyilván nem a nemi élet megléte és jól működése teszi az embert frusztrálttá. Nem gondoltam, hogy ezt is magyarázni kell.
2019. ápr. 5. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Nagy baj.
2019. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Egészséges, épelméjű embernek normálisan működnek az emberi kapcsolatai. :)

Gondolok itt arra is, hogy jól esik jó időben baràti tàrsasàggal egy grillezés, beszélgetés, udvaron való főzés, kàrtyàzàs, iszogatàs.

Egészséges embernek a nemi életet sem esik nehezére jól élni.

2019. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl sokan lennénk. :))
2019. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért nem túl jó elgondolás, hogy minden a szex hibája.
2019. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!