Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a pasik azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a pasik azon hogy nekem társkeresési szempont az hogy legyen haja a delikvensnek?

Figyelt kérdés

35-40 éves pasik nagy rész kopaszok

mert kihullt vagy levágják

de én szeretem ha van haja beleborzolni beletúrni jó érzés nekem

nem nem kell hosszú haj de legyen neki 3-4cm legalább

ez olyan rettenetesen nagy baj? túl nagy elvárás lenne?


2019. ápr. 6. 12:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem volt lényeg, mert rossz volt a példa. Ha valakinek a barnák tetszenek, nem fogok megsértődni. Akkor le sem fognak szólítani. De az, hogy nem vagyok barna, látszik rajtam az utcán, ahogy a kopaszon is látszik, hogy kopasz.


A lógó mell csak vetkőzés után látszik, ezért azokra a kizáró tényezőkre jó példa, amik szintén vetkőzés után látszanak, pl anyajegyek, szőrösség, narancsbőr, mittudomén.


Az nem fáj, ha valaki nem akar randizni velem, mert szőke vagyok, vagy nem vagyok neki elég magas, vagy nem tetszik neki az alakom, a stílusom, akármi. Ilyenkor nem is kezdődik el kapcsolat.


De ha valakivel sokáig randizunk, van szimpátia, majd vetkőzés után kezd el rajtam valamin fintorogni, az fáj. Akkor is, ha egyikünk sem tehet a dologról.

2019. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!