Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a pasik azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a pasik azon hogy nekem társkeresési szempont az hogy legyen haja a delikvensnek?

Figyelt kérdés

35-40 éves pasik nagy rész kopaszok

mert kihullt vagy levágják

de én szeretem ha van haja beleborzolni beletúrni jó érzés nekem

nem nem kell hosszú haj de legyen neki 3-4cm legalább

ez olyan rettenetesen nagy baj? túl nagy elvárás lenne?


2019. ápr. 6. 12:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekik hullik a hajuk neked meg kicsik a melleid. Őket a kopaszságukért rakják háttérbe a nők, téged meg a kis melleidért a férfiak.


Nők is ugrálnak azon, hogy nem kellenek akárkinek a mellük miatt. Ez ilyen.

2019. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Azért a lógó mell más. A kopaszság látszik az utcán is, a lógó mell meg már csak vetkőzés után. Utóbbi elutasítás a helyzet intimitása miatt elég durva. (Mintha pl lógó herék miatt mondanád a pasinak első vetkőzés után, hogy kösz, inkább nem.)
2019. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert nem felelnek meg ennek az elvárásnak.
2019. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

# 12 nem látszik a lógó mell az utcán?

az utcára a hátán hordja zsákban, vagy mi?

2019. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

"Azért a lógó mell más."


Jaja... és akinek csak a szőkék tetszenek? Vagy akinek csak a kis csípő? Vagy akinek csak a nagy mellek? (a nagyság látszik, nem vagyunk vakok, tudjuk, mi a pushup). Vagy a magas csajok?



Olvasd végig, hogy hány csaj nyafog, hogy nem kell, mert ilyen-olyan-amolyan.



Ha egy férfi azt mondja, hogy nem kell kismellű nő, akkor felszínes, lepontozandó, utálatos.


Ha egy nő azt mondja, hogy nem kell kopasz férfi, akkor az övé a döntés, nem nagy elvárás, ne kelljen már olyannal lennie, aki nem tetszik.



ennyi

2019. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"nem látszik a lógó mell az utcán?

az utcára a hátán hordja zsákban, vagy mi?"


Nem látszik. Van egy olyan szerkezet, hogy melltartó. Nekem melltartóban Sofia Vergara melleim vannak, nélküle meg, hát nem láttam Betty White melleit mostanában, de olyan lehet.

2019. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igazan nem gondolnam h az en fizuram lenne a mervado.

Annyi a keres h nem legyen kopasz vagy majdnem.

Nem kell megnoveszteni hosszura csak olyan ferfiasan rovidre

De pl annak orulok h egyre tobb a szakallas pasi :-)

2019. ápr. 6. 15:14
 18/21 Clay Morrow ***** válasza:
Őrülsz a szakállasoknak, de a ritkuló hajúaknak nem... Ez kicsit hülye felállás számodra, mert a férfiak nagy százalékának, ahogy dúsabb és jobb szakálla van, annál gyengébb a haj. A hormonok hatása. Persze ez nem minden esetben így van, pl. ott van Jared Leto, +40 éves haja is van és szakálla is, édesapám is ilyen, azt vannak korombeli srácok, akiknek már kezd ritkulni a hajuk, viszont szakáll az van.
2019. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

"Azért a lógó mell más. "

Latom atjott a lenyeg...

2019. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ok kozelitenek felem nem en keresem oket

De kiakadnak ha visszautasitom oket ezzel az indokkal

Szerintuk hazudok es mas a baj de erre fogom

Na persze ...


Alapban sok dus haju es szakalas pasit ismerek, de a nagyreszuk tabu mert vagy hazas/kapcsolatban van vagy munkatars ...

2019. ápr. 6. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!