Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi a világ összes nőjéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi a világ összes nőjéből válogathat, míg a nő csak abból a pár férfiból aki neki udvarol. Mégis miért panaszkodnak a férfiak akkor?

Figyelt kérdés

Ritkán olvasok ezen az oldalon nőktől panaszkodást, férfiaktól viszont szép számú olyan kérdés van hogy nem kellenek senkinek, milyen nehéz a párkeresés. De hiszen az egész világ az övék, több milliárd nőből válogathatnak, ők döntik el hogy kiknél kezdeményeznek, és ha külsőre nem is olyan vonzóak, akkor is van lehetőségük a személyiségükkel elbűvölni a nőket udvarlás közben, sokszor az első elutasítás után mégis sikerül meghódítani a kiszemelt nőt. Semmilyen közösségben nem bélyegzik meg őket azért, mert egymás után, vagy párhuzamosan több nőnél próbálkoznak.

Miközben egy hasonló kaliberű, tehát külsőre átlagos, nem túl szép nővel mi történik? Az egész élete abból áll, hogy várja kik kezdeményeznek nála, van mondjuk adott idő alatt 5 pasi, és ő csak abból az 5-ből válogathat. Ha egyik sem vonzza különösebben, akkor vagy továbbra is szingli marad, vagy belemegy egy megalkuvó kapcsolatba. Tehát ebből látszik mekkora előnyben vannak a férfiak. Ők csak azoknál kezdeményeznek akik tetszenek nekik, igaz nem biztos hogy összejön, viszont ha igen akkor egy olyan nővel lehetnek kapcsolatban, akit ők választottak, akihhez vonzódnak is. Míg a nők csak egy pár férfi közül kell hogy válasszanak, és kicsi az esélye hogy pont kölcsönös a vonzalom. Pedig a nők is ugyanúgy éreznek, nyitott szemmel járnak, ők is vonzódnak nagyon férfiakhoz, nekik is megtetszik az xy, de szerencsétlenek csak tehetetlenül őrlödnek miatta, plátói szerelembe esnek, hiszen ha az xy nem kezdeményez pont náluk, akkor nem tehetnek semmit. Egy nő nem kezdeményezhet, max egy buliban egy idegennél akit nem lát többé, de még most 2019-ben is ott tartunk, hogy egy társaságban, ismerősi körben, munkahelyen erkölcsileg elítélik az emberek azt, ha egy nő megpróbál felszedni egy neki tetsző férfit. Ha sikertelen a kísérlet, akkor ráadásul mégnagyobb ellenszenvbe ütközik, az emberek kinevetik, lesajnálják, azt mondják hogy "magára vessen, legalább most megtanulta a leckét" "milyen nő az ilyen, nincs benne tartás?"

És itt most nem a bombanőkről szól a dolog, akik ha ránéznek bármelyik férfira akkor az úgysem bír ellenállni.... Az átlag alatti nőket, és átlag alatti férfiakat hasonlítja össze a kérdés. Ezek a nők így jártak, ez van, míg ezeknek a férfiaknak ott van a válogatás joga, másrészt az udvarlás lehetősége, a lassú víz partot mos elv, a személyiséggel való elbűvölés esélye. Valójában a nőknek 100x nehezebb ez az egész párkeresés dolog.


2019. ápr. 6. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"hacsak nem egy teljesen szintjén aluli embernél teszi, egyszerűen nem fogják komolyan venni."


"Ha egy nő rögtön színt vall, akkor nem fog elég értékesnek és elég nagy nyereménynek tűnni a férfi szemében"


Ezek a korlátok és illúziók szintén csak az elmédben léteznek gondolatok formájában. Amíg az elméd szemüvegén keresztül nézed a világot, addig sosem fogod azt teljes valójában látni, mindig csak egy torz képet fogsz belőle érzékelni. Igazából ez a fő baja az emberiségnek, és annak a rengeteg fájdalomnak és szenvedésnek, amit saját maga és a földön élő többi élőlény számára teremt. Nem a világot látjuk, hanem azt a rendkívül torz képet, amit az elménk alkot a világról.

A fent említett feltételezések is csak az elméd torz és hazug szüleményei.

2019. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11, ezeket én írtam, és férfi vagyok.

És pontosan tudom, hogy bennem is ezt a hatást váltja ki, ha egy nő túlságosan elérhető.

2019. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%

#12


És önmagadat miért azonosítod a többi 3 milliárd férfival? Attól, hogy az elméd által szülte torz világnézet rabja vagy, és e torz világnézet szerint hozod létre cselekvéseidet, tehát az egós elméd által szülte megszokott gondolkodási és viselkedési minták alapján működsz, nem jelenti azt, hogy mások is így működnek.

2019. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Rendben.

Mindazonáltal amikor két ember kommunikál, annak az a lényege, hogy az információt kérő fél bepillantást kér az információt adó fél szubjektív érzékelésébe (másmilyet, ugye, nem is tudna adni). Én pedig ezt meg is tettem.

A te gondolatmeneted szerint végső soron semmilyen információ nem ér semmit (sőt, nincs is objektív valóság). Ha így van, akkor amit te leírtál (hogy minden csak észlelés), az is csak a te szubjektumodnak igaz, és ugyanígy nem lehetsz meggyőződve az univerzális igazságáról, sem az én tévedésemről. Nem? :)

2019. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Férfi létemre gyűlölök és nem is kezdeményezek. Szerintem attól sem kell rosszabb mikor valaki minden szembejövő nőnél bepróbálkozik, aztán a végén már azért lesz lelúzerezve mert neki mindegy ki csak legyen már valaki végre valahára.

Egy nőnek a legtöbbször egyszerre több udvarlója is van, de ha ez nem volna elég, akkor elég csak elhintenie, hogy neki bejön egy bizonyos srác.

Nekem elég égő volna elszenvedni a visszautasításokat, úgyhogy inkább várom a sült galambot vagy azt a szituációt, hogy ne kelljen komolyabb első lépést tenni.

2019. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: így van.
2019. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sokszor volt már a kérdés.

Maradjunk annyiban, hogy egy nő százszor könnyebben találna párt, mint egy férfi, viszont jóval nagyobbak az igényei.

De ez szükséges is, evolúciós okok miatt.


Ja, és egy nő is nyugodtan kezdeményezhet. Nem a középkorban élünk.

2019. ápr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Egyrészt a nőismerőseimen keresztül láttam, ha tetszik neki a csávó, úgy intézi, hogy a csávó szedje fel őt. "Véletlenül" korrepetáltatja magát vele olyan tárgyból amiből semmi szüksége korrepetálásra, "véletlenül" mellé ül és hasonlók. Másrészt én értem, hogy mi van ha 3 ból 3 férfi nem tetszik, de ha 30ból 30, ott már nem csak a férfiakkal van gond. Én voltam fennt Tinderen. 178cm/80kg sportolgatós diplomás férfiként 2 év alatt 3 matchem lett, egyik sem írt vissza arra az üzenetre amit én írtam, vagyis kezdeményeztem. Értem én, hogy sok az idióta, de szerintem könnyebb egy fokkal, ha hetente 30 levélből kiszűröd a 20 f_szos képküldőt és 7 nem tetsző embert és marad 3 aki neked is tetszik, majd beszélgetsz velük.... Mintsem 200 nőre ráírsz és senki nem méltat annyi figyelemre sem, hogy válaszoljon.... 3 lesz talán aki véletlen "balra húz" és azok sem válaszolnak. Na szerinted melyik a nehezebb párkeresési szitu?
2019. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!