Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyári munkás vagyok, emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári munkás vagyok, emiatt hátrányban vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran melós ruhába járok munka után is, kicsit koszosan cigivel a számban. Nekem ez az imidzsem. De kapom a leszólásokat, hogy randin hogyan várok sikert ha nem vagyok igényes.
2019. ápr. 6. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azert mert ez az imidzsed, ahogy te írtad.


Nezd meg magad kivülről, olyat kapsz amilyen te is vagy csak nőbe.

Gyari munkas es lóg a cigi a szájából.

En is gyarban dolgoztam nem nezek le senkit, de probald ki egy hónapig, hogy

Munka utan átöltözől hazafele se gyujtasz rá.


Mindig rendbe vagy kivülröl.

2019. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu, valahogy nem tudom elhinni az ilyet 😂
2019. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Volt itt valami gyári munkás nő is aki kérdezgetett.

Szerintem neki írjál.

2019. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz.

A párom autószerelő, tehát el lehet képzelni, nem kicsit szurtos mikor végez melóban, utána viszont vagy egyből hazamegy (kocsival, amiben leteríti az ülést valami pokróccal), megtisztálkodik, és utána megy bárhova, vagy ha erre nincs idő, akkor visz váltóruhát, a munkahelyén letusol gyorsan és megmosakszik, utána indul bárhova.

Szerintem ez a normális, ha meló után retkesen korzózna mindenfele (és még büszke is lenne rá), azt elég igénytelennek tartanám.

Dolgoztam én is nem egyszer koszolós helyen, nekem is alap volt egyből munka után átöltözni, már csak saját magam miatt is... Tudod ki járkálna még koszosan.

2019. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!