Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dühösek itt a mama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dühösek itt a mama hiteles férfiakra?

Figyelt kérdés
Úgy támadják itt őket mintha nőverők lennének. Csak olvassatok pár ilyen bejegyzést is és nézzétek meg hogyan reagálnak rájuk
2019. ápr. 9. 08:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
50%

Az unokatesóm tök szép és értelmes nő, fogorvosira járt, jól keres. Mégis összejött egy anyuci pici fiával, de tényleg tök önállótlan a srác. Mindenféle egészségügyi problémája is van, de nagyon szeretik egymást. Már össze is házasodtak.

Szóval ilyen is van, kérdező. Ne feltétlenül a itt hemzsegő hibrid feministákból indulj ki, akik frusztráltságukban azt sem tudják, hogy most akkor a nemi szerepek társadalmi konstrukciók, azaz a férfi is nyugodtan lehet esetlen, a nő meg talpraesett, vagy pedig azért annyira ne szaladjunk előre az egyenlősdiben. Ahogy éppen alkalmasabb nekik.

2019. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy hol, kivel szeretne élni, hol érzi jól magát. Semmi gond, ha valakinél ez azt jelenti, hogy élete végéig az anyjával szeretne élni, az ő (és az anyja) dolga, és ezt nem csak férfiakra értem, nőben is van ilyen. Az a probléma, amikor egy felnőtt, munkaképes, csak dolgozni lusta férfi számon kéri egy szorgalmas, dolgozó, önálló, saját magát ellátó nőn, hogy miért nem szeretne vele kapcsolatot. Nyilván érti az ember, hogy neki az lenne az ideális élet, hogy ha már nem lesz anyja, akkor jön egy másik hülye, aki szó nélkül kiszolgálja és körbeugrálja, bármikor elérhető szexre, dolgozni jár, keresi a pénzt, amiből őt is eltartja a két szép szeméért, miközben ő a pötsét vakargatja otthon, de az elég bántó, ha ennyire hülyének nézik az embert.
2019. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
16%
És ha én tartom el anyámat, az vonzónak számít? Nyugi, még marad annyi, hogy közületek is el tudnék tartani valakit, igaz, csak átlagos színvonalon. Ha kicsit többet dolgozok, még tán egy lakáshitelt is be tudnék vállalni. Ez már jobban hangzik, mint a mamahitel?
2019. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%

Sokan óriási tévedésben vannak itt a mamahotel kifejezés jelentésével kapcsolatban.


Ne vonjunk már párhuzamot a rendesen dolgozó, felelősségteljes, de átmenetileg a szülői házba kényszerülő férfi és a semmittevő, lusta, kényelemből anyucival élő "férfi" közt!

2019. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem dühös rájuk, úgy élnek, ahogy akarnak. Legfeljebb komolya párkapcsolatot nem fognak találni. (mamahotel: nem csal otthon lakik, hanem kiszolgáltatja magát és esze ágában nincs is máshogy tervezni.)
2019. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
95%

Na de tisztázzuk már.

Egyrészt: MAMAHOTEL.

Hotel. Ahol kiszolgálnak. Ételt, tiszta ruhát, tiszta ágyneműt kapsz az anyukádtól.

Ezért cserébe neked gyakorlatilag semmit nem kell tenned. Megmaradsz egy kisgyermek státuszban, pont mint 8-10 évesen. Anyukád megkérdezi mit ennél, Te kivered a hisztit, ha mégsem azt főzte, vagy elhűlt, túl kemény vagy túl leves lett. Vagy mert nem mosta ki "azt" a pólódat. Ő meg próbál a kedvedben járni, "szolgáltatni", már csak azért is, hogy ne beszélj úgy vele, mint a kutyával.

Talán, ha szerencsés az anyuka, beleadsz a rezsibe, de alapvetően nem, mert valószínű iszol, bulizol, játszol a gépen, mobilozol egész nap. A szobádban halomban áll a ruha és tele van minden csipszes zacskóval.

Munkát nem keresel, mert akkor dolgozni kellene és hát így is megvan mindened.

Ha megkérdezi valaki, milyen terveid, céljaid vannak a közeljövőre, azt mondod, nem tudod, vagy semmilyenek.

Ez a mamahoteles.

Nem pedig az, aki mondjuk spórolás, lakásvásárlás céljából haza költözik, hogy előbb elérje azt. Vagy egy szakítás után hazamegy, arra az időre, amíg talpra áll. Vagy a szülei idősek, betegek és egyszerűbb úgy segíteni nekik. Nem pedig azért van otthon, hogy kiszolgáltassa magát. Érted?!

2019. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%
16-os, én is ezt próbálom megértetni velük, de van, aki csak lepontozni tud.
2019. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem bántja a mamahoteleseket, akik többnyire alkoholisták és csak néha dolgoznak. Egy egészséges gondolkodású férfi aki már 30 fölött van és ha netán nincs más választása, úgy tervez hogy otthon van az anyjánál, az albérlet árát inkább félreteszi, amiből később eltartja a családját ha lesz, nem üres f@ssz.al kezd kapcsolatba, hanem van mit felmutatni. Ez lenne az alap, de mégse így történik.


Ilyen szempontból mindenki a maga dolgát tudja, de aki 30 körül egy pár száz ezres megtakarítást se tud felmutatni, az ássa el magát! Nem lesz ilyenekből sose ember.

Tudom hogy sokaknak ez a kommentem nem fog tetszeni.... Sajnos csak az igazat írtam.

2019. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy többen írták is előttem, a mamahoteles nem összekeverendő azzal aki maga is hozzájárul a családi költségvetéshez, elvégzi a ráeső háztartási munkákat, elgondozza idős szüleit, vigyáz a felnőtt testvérei gyerekeire rendszeresen, stb, egyszóval lehet rá számítani minden téren.
2019. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem vagyok rájuk dühös. Szánom őket, de egyébként teljesen érdektelenek a számomra, mert nem tudok rájuk lehetséges párként tekinteni, de még csak felnőtt emberként sem. Ezért nem foglalkozom velük.

24/N

2019. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!