Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 50 évesen a fiatal lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 50 évesen a fiatal lányok jönnek be, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

A korosztályomból senki nem érdekel, igényes férfi vagyok.

Mi a megoldás??



2019. ápr. 9. 19:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Tudod miről beszélsz???
2019. ápr. 9. 20:23
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

# 6


Miért, szerinted a kérdező "szaporodni" szeretne 50 évesen? xD

2019. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%
Manapság csak a nők nem lehetnek pedók... ők lehetnek bármennyivel fiatalabb pasival.
2019. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy kaluzarási pánikos tata vagy, aki azt hiszi, hogy csak a nők öregszenek. Ezer ilyen van itt a gyakorin, és mindegyikőtökön röhögnek a fiatal csajok.

De álmodozz nyugodtan, az nem tilos.

2019. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
54%
Minden férfinak a fiatal nők jönnek be, mind1 hogy 20 vagy 60 éves. Önbecsapás, álszentkedés és jópofizás az van, de ez még nem változtat a tényen. MINDEN férfi ösztönösen a fiatal nőkre gerjed. Mert a nők attól nők evolúció szempontjából is, hogy fiatalok és termékenyek. A férfi pedig attól férfi, hogy befolyása van, tapasztalt és vezető egyéniség.
2019. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%

15, Nincs azzal baj, ha valakinek a nála fiatalabbak tetszenek. Nyilván a 60 éves nők is esztétikusabbnak látják a 40-50-es férfiakat, mint a 70 éveseket, nem ez a gond.

Hanem amikor valaki konkrétan partnerként tud tekinteni egy 25-30-40 évvel fiatalabb egyénre.


Illetve azzal, amit itt egyes férfipéldányok hirdetnek:

A nők 25 felett lehúzhatják a rolót, de a férfiakon még 50 felett se látszódik a kor, szóval egy 50-es pasi 20 éves lánnyal az rendben.

Nem, nincs rendben.

2019. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%

Amit én írtam az az, hogy ösztönösen minden férfi a fiatal nőkre gerjed, és ez tény. Ez törvényszerű, vannak kivételek, de azok nem egészséges férfiak.

"A nők 25 felett lehúzhatják a rolót, de a férfiakon még 50 felett se látszódik a kor, szóval egy 50-es pasi 20 éves lánnyal az rendben."

Bizonyos értelemben 25 fölött a nőkből eltűnik egy természetes fiatal kisugárzás, elmúlik a legtermékenyebb időszakuk és valami esszenciális eltűnik belőlük. Senki nem írt olyat, hogy 25 felett már lehúzhatják a rolót a nők, hanem azt írják, hogy megváltozik bennük valami, és egy elemi vonzerőt veszítenek el. Nem azt, hogy onnantól már nem lehet pasijuk. Lehet, csak több megalkuvással.

Azt sem írja senki, hogy egy férfin 50 évesen sem látszik a kor. A kor az látszik rajta, ez egyértelmű. De nem mind1, hogy milyen értelembe vesszük a kort. Mert egy férfit sármosíthat is a kor, akár még a ráncok és az ősz haj is. Rengeteg nő például gerjed a korán őszülő pasikra, mert azok egyfajta érettséget, élettapasztalatot és biztonságot sugároznak. Számtalan híres ember tudnék mondani, Harrison Ford, George Clooney stb stb. akiknek kifejezetten jól áll az 50 év. Nőket ilyet nem lehet mondani egyet sem. De nem csak a színészek világában kell néznünk. Hány meg hány sikeres üzletember van aki bőven 50 fölött van már, de mégis 20-as, 30-as nővel van? Ha megnézel sikeres férfiakat, akkor mindegyik. Tehát nem azt írják, hogy egy férfin nem látszik az, hogy 50 éves, hanem azt, hogy nem feltétlenül hátrány, de legalábbis biztos hogy nem olyan mértékben hátrány, mint a nők öregedése. Ez 100% tény.

2019. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
67%
Olyan vagy, mint a többi férfi. Vonz a fiatal pipihús, a dekoratív külső. Szerintem ebben semmi meglepő nincs, és ezt nőként írom.
2019. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
52%

Pl az a megoldás, hogy agyilag felfogod, hogy egy 20 éves csajjal nem fogod sokáig birni ( a párom viccelt mindig ezzel hogy nem birna idegekkel egy huszonévest aki jön megy bulizik meg minden, neki meg már nyugalkmra van szüksége :-D ). Láttuk hogy megy a haverjánál, 48 évesen 23 éves csaj, fél év után a pasi égett ki, nem vicc, egyszeruen semmilyen téren nem birta a tempót hiaba fiatalos...nem a sportossagra értem.

Arról nem beszelve hogy az együttélésük kész háboru volt.

Tudom vannak kivételek es te az vagy :-)

2019. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
50 éves az már férfiban se néz ki jól. Most nem a sztárokról beszélek, hogy George Clooney a deres halántékkal, hanem az átlag magyarokról. Ők meg egy fiatal nő xD
2019. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!