Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, aki ha feltesz face-ra egy profilképet jön 200 lájk, abból 10-20 lány beszívezi a képet, instán majdnem kétezren követik?

Figyelt kérdés

Igazi főnyeremény lenne, 24 éves, sportos, magas, bgf-es diploma, kb. nettó 500 fizu, saját lakás, saját kocsi.

Vagy mindig félnétek, hogy egy ilyen népszerű fiú otthagy titeket egy jobbért?



2019. ápr. 9. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem!

Nekem ez már sok lenne és nem a lajkokra gondolok meg a szívekre.

Amugy elég szomorú hogy 24 évessen fiú...

2019. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ő tartana téged.. 36n xddd
2019. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert agyilag gyerek meg...

Akinek a like fontos tenyezo annak vajon van e valo elete

Valszeg nincs

2019. ápr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

“bgf-es diploma“

Ez tényleg főnyeremény 😂

2019. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

"sportos, magas" - férfiismerőseim kb. 70%-a ilyen, szóval nagy dolog tényleg...

"saját lakás, saját kocsi" - nekem is van mindkettő...

"bgf-es diploma" - :D :D nem sok közös beszédtémánk lenne

A fizetése nem érdekel, én meg tudok élni a sajátomból, nem szorulok máséra.

A probléma igazából az, hogy a leírás alapján az insta és a face az élete és a központi érték az életében az, hogy hányan lájkolják a semmitmondó képeit.

Nem járnék vele, mert ennél tartalmasabb párkapcsolatot és saját egyéniséggel bíró társat képzelek el magamnak (szerencsére nekem már van is ilyen).

2019. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

Igazi agyhalott konzumidióta kérdés volt. Kit érdekel egy sz*ros fb? Tudod azon kívül van a való élet. Magasról teszek hogy kinek mennyi az ismerőse. Főleg egy ilyen műanyag, kirakat világban. Eleve hatalmas emberi értékek mérvadója a "lájk" meg "szívecske".


Hálát adok az Istennek, hogy sosem tudott beszippantani ez az elmebetegség.


Amúgy, biztosan vannak lányok akik bármit megtennének egy ilyen főnyereményért.

2019. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!