Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten létezik még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten létezik még olyan szórakozóhely vagy bármilyen hely ahol lehet még magyar nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

7-8 éve laktam utoljára Budapesten, most egy évre megint vissza kellett költöznöm a munkám miatt. A helyzet az, hogy azóta a város teljesen megváltozott és sajnos abszolút negatív irányba. A belvárosban már mindenhol csak külföldiek vannak, azoknak is a nagy részük férfi. Szórakozóhelyeken sokszor van olyan, hogy CSAK külföldiek vannak, és ott is még külföldi nővel is nehéz ismerkedni, mert hát kevés a nő, sok a pasi egy ilyen buliban.

Sajnos elterjedt külföldön Budapestről, hogy mennyire olcsók itt a nők és mennyire ki van itt nyalva a valaguk a külföldieknek, megtehetnek itt bármit, ami sajnos igaz is. Ezért a régi jó pesti élet már soha nem lesz olyan mint azelőtt. Nem nagyon látom a lehetőségeket, hol lehet nőkkel, főleg magyar nőkkel ismerkedni. Léteznek még olyan szórakozóhelyek ahova magyarok járnak? Vagy hova járnak ott a magyar emberek szórakozni/ismerkedni? Sehová már, mert nincs pénz?


2019. ápr. 10. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
"Sajnos elterjedt külföldön Budapestről, hogy mennyire olcsók itt a nők és mennyire ki van itt nyalva a valaguk a külföldieknek, megtehetnek itt bármit, ami sajnos igaz is. Ezért a régi jó pesti élet már soha nem lesz olyan mint azelőtt." Ne csodálkozz, hogy nincsen nőd...rólad állítana valaki hasonló általánosító dolgot, te kezdenél vele?
2019. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg külföldivel beszélgettem (mivel nem voltak mások) és ők mondták ezt, nem én állítom. Itt még a rendőr autót is lehugyozhatják, akkor sem száll ki a rendőr, ha látja, hogy külföldiek.
2019. ápr. 10. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenhol angolul köszönnek, tök sokan hollandnak néznek (csak tudnám, miért, nem is vagyok túl magas), ráadásul anyanyelvi szinten beszélek angolul. Sőt, még pénzem is van! Szerinted érdeklem a budapesti nőket? A legkevésbé sem.

Hidd el, lehetsz külföldi, gazdag, lehetsz bármilyen. Ha nem vagy jóképű, nem fogod érdekelni a nőket. Ha az vagy, akkor meg igen. Ilyen egyszerű a képlet.

2019. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az, hogy érdeklem-e őket vagy nem az más kérdés. Első kérdés az az, hogy egyáltalán hol vannak? Mert egyszerűen nem találom őket, nem találom a lehetőségeket amikor lehetne próbálkozni. Annak idején (7-8 éve) még az volt, hogy felültünk a metróra, bementünk a belvárosba este és MINDENHOL lehetett kezdeményezni csajoknál és főleg magyar csajok voltak mindenhol, az volt még az igazi élet. Ez most már foszlányaiban sincs meg. Annyira megváltozott minden ebbe a globalista irányba.

Megkérdeztem erről egy pultost, hogy hol lehet magyarokkal ismerkedni, mert most jöttem fel vidékről és nem értem miért csak külföldiek vannak mindenhol. Régebben ez nem így volt. Erre azt mondta, hogy manapság mindenki Tinder-en meg Badoo-n ismerkedik, nem igazán járnak már magyarok szórakozni sem. Tényleg így van ez?

2019. ápr. 10. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nőként én is hasonlóan látom Bp-t, nagyon nehéz ismerkedni helybéli magyarokkal, bármilyen korosztályból.
2019. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem járok már évek óta sehova.Belefáradtam, hogy minden próbálkozás ellenére, egyik helyet sem találtam igényesnek.Tele volt, tömeg volt, külföldiek, prosztók, részegek, minden alkalomra jutott valami atrocitás.

Azóta is, ha néha-néha beülök egy barátnőmmel évente 1-2x, nem jön meg a kedvem, olyan állapotok vannak.Marad a Tinder.(hasonló színvonal)


30/N

2019. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy évre akarsz párt akkor? Engem plázákban, kávézókban nem egyszer szólított már le pasi.
2019. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy nem jön meg a kedvem a szórakozóhelyekhez, #7!


#6 voltam.

2019. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!