Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legjobb haverom megőrült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haverom megőrült, mert nem talált nőt, most meg egy bajnok lett, és nem érdekli más és már a barátságunk is kezd rámenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben, Ismerkedett szegény de nem az a nagy dumás srác és ez a csajoknak nem csípték 3-4 nap után lekoptatták és a csajok meg engem csesztek le, hogy minek mutatok be nekik ilyen lúzereket.


Aztán teltek az évek és egyre komolyabb cangái, motorjai lettek, eljárt kondizni, koncertekre és beállt az idegenlégióba, hogy neki már úgyis mindegy, mert senkinek nem fontos.


Kapott egy lövést a vállába és a mellkasába, de túlélte és hazajött, volt egy kis pénze és vett egy házat ami felújításra szorult ezért kiment külföldre dolgozni és most 5 év elteltével itthon van, majdnem a szomszédom .


A háza totál fullos, van egy nagy garázs, benne egy kawasaki moci, és egy 320D.



Közben egy nője nem volt, csak fizetett női akik esetenként eljátszották, hogy a barátnői.


Beszéltem vele, hogy ez nincs rendjén, hogy 200-al száguldozik de neki ne mondjam meg, mit tegyen...



A kersztapja így halt meg 15 éve 165-el telibe vágott egy kamiont.



Közeben egy rendes nőt rá állítottam tegyék rendbe az életét, de amint összejöttek és megvolt a dolog a csajnak egy 20-ast dugott a melle közé elküldte a házból.


Szegény csaj sírva jött ki...



2019. ápr. 14. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Aki mások életét veszélyezteti (200-al száguldozik), az remélhetőleg elég hamar fának megy és pápá. Nem kívánok neki rosszat, de mindig az ártatlanok szívják meg az ilyen agyhalottak h-lyeségét.
2019. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Trolololo-lollolo-lollolo-ló, trololololó!
2019. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Közeben egy rendes nőt rá állítottam tegyék rendbe az életét"


:DDDD


Írni sem tudsz, de majd te csicskáztatsz rendes nőket, mi? :DDD

2019. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak szólok hogy a tavaszi szünet még csak most kezdődött :).
2019. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mentálisan sérült. Ilyen incel féleség.
2019. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kiosztanám, hogy pénzt adott a nőnek. nem normális, amit csinálj

Beszélj vele

2019. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1X nem talál nőt és megörült, máskor meg elküldi ha van csaj ?

Akkor most mi van ?


Erősen troll kérdés. Még a logikára sem figyelsz.

2019. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:

Egy troll, aki el akarja játszani, hogy ő calcuttai Teréz anya??

Ez már így sok(k) a jóból.

2019. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És pont egy ilyen srác lesz háborús hős?
2019. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!