Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem akarnak komoly kapcsolatot manapság?

Figyelt kérdés

Tudom mert a nők ilyenek, olyanok de nem mind egyforma, akiket megcsaltak meg stb. megértem hogy ezt gondolják de vannak normális lányok még, én is az vagyok és olyan szinten nincs szerencsém ebben hogy az már vicces, mindenki csak szexkapcsolatot akar vagy azt se...

De miért?

20l



2019. ápr. 15. 16:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Megfogalmaztad már magadnak valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

Ha igen, akkor csak ezekre összpontosíts és vonzd be magadnak a kívánt párt.

2019. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
mert válogatós vagy és mint köztudott aki az ,az éhen is marad!
2019. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem szabad átlagosítani. Amit te tapasztalsz az nem a világot jelenti. Valamilyen oknál fogva ilyen pasik találtak meg. Lehet rossz helyen keresgetsz. :) 21/F
2019. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok válogatós!

Nem vágyok nagy dolgokra...

2019. ápr. 15. 16:49
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Teher, időrabló nyűg az egész
2019. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én komolyat akarok.
2019. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Eleve nem is lehet titeket komolyan venni. Mind egyformák vagytok.
2019. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Mert a komoly kapcsolathoz nagyon kevés az ő akaratuk. A legtöbb fiú tinédzser korban menthetetlenül hisz az igaz szerelemben és az örökké tartó kapcsolatban. Aztán jön az első barátnő, akivel már elképzeli a közös életüket, hogy majd dolgoznak, házat/lakást, autót vesznek, családot alapítanak. De egyszer csak mindenféle magyarázat nélkül a lány lelép mellőle. Jó, oké, van ilyen, nem ő volt az igazi. Jön a második barátnő, dúl a szerelem, kialakul a bizalom, előkerülnek újra a hosszútávú tervek, de a kisasszony ismét dobbant az előzőhöz hasonló módon. Ez még megismétlődik párszor és mire a fiúból férfi lesz, már nem tud bízni a nőkben, mivel nem akar sérülni. Vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot, vagy csak lazát.


Van egy másik típus is, akik nagyon sikeresek a nőknél, ők pedig nem akarnak lehorgonyozni egy nő mellett, ha lehetőségük van mindig másikkal ismerkedni. Lényegében ők az előbbi példában említett nők férfi megfelelői.

2019. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok egy véleményt ami lehet nyers, lehet nem majd döntsd el:)

Ismerek pár lányt, akik nagyon kedvesek, aranyosak és van amelyik tényleg még a szemnek is igazán szép. DE! Ők vannak kisebbségben.

Általában a szebb lányok el vannak maguktól szállva, de kegyetlen módon, vagy olyan életet élnek amit épeszű férfi nem tud tolerálni (esetleg egy fiúcska), gondolok itt arra hogy a minden hétvégén bebaszcsi meg pascsizás.

Illetve minden férfi aki kifog egy rendes, szép lányt az kapaszkodik belé (vagyis a legtöbben). Amúgy elég érdekes, hogy bármely ilyen lányra gondolok az mind mind legalább 1 éves kapcsolatban van, ha nem több míg a többiek... hát na.

Nem kell sértésnek venni, van biztos kedves, aranyos szép és szingli lány is, de ők biztos elenyésző részt tesznek ki.

2019. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én szeretnék.
2019. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!