Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez a trend, hogy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a trend, hogy 17 éves lányok 60+-os férfiakra hajtanak?

Figyelt kérdés
Nagyanyám öccse 63 éves, jól menő vállalkozó, nős is, de már fiatal korában se volt egy szép pasas (amolyan Mézga Géza figura). Folyton azt mondja, hogy 17-20 éves nők hajtanak rá, van akit lerázni se tud magáról. A fiatal lányok ennyire vakok? Vagy mindenki ennyire a pénzre hajt? én már 30 felett vagyok, de 63 éves már nekem se kéne...

2019. ápr. 15. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" én már 30 felett vagyok, de 63 éves már nekem se kéne"


50 évesnek se.

2019. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ó ülj le már!
2019. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, de max.55 éves férfivel kezdenék ki, de azért annak is fiatalosnak kéne lenni,nem olyan nagypapa stílusúnak.
2019. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!