Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan srácokat is lelúzerez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácokat is lelúzerezik, akik amúgy a csajozáson kívül, az élet más területein remekül megállják a helyüket?

Figyelt kérdés
Tehát azokra gondolok, akik mondjuk kiváló mérnökök, ügyvédek, orvosok, tervezők, dörzsölt vállalkozók, sportemberek, művészlelkek.
2019. ápr. 15. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy ok nem lúzerek mivel nem kell erőlködniuk és vonzák a jobbnál jobb nőket (persze az igényesség az más!) igényelnek kell lennie magára mert akkor lehetsz akar billiardos akkor sem fog veled ossze feküdni egy no sem...
2019. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Én csak azt szoktam lúzernek nevezni, aki "halmozottan" az, főleg ha egyébként ez a saját hibájából van de nem is akar változtatni. Mindenkinek vannak területek az életében, amikben tök lúzer szerintem. Csak egy ilyen "kriptonit" alapján hülyeség valakit lúzernek nevezni. Kivéve persze ha ezt az egy dolgot kivetíti az egész életére, és önmagát teszi ezzel sikertelenné mindenben. Nem jut eszembe jobb példa, de ez kb olyan, mint hogy én teljesen hülye vagyok a matekhoz. Ettől függetlenül nem gondolnám magam lúzernek, nincs is rá szükségem (mondjuk szerintem senkinek nincs). Viszont ha úgy állnék hozzá, hogy teljesen értéktelen az életem amiért nem értek a matekhoz, akkor már simán lehetne lúzernek nevezni. Vagy ha azt mondanám, hogy én nem fogok soha dolgozni, vagy azonnal otthagyom az egyetemet, mert nem értek a matekhoz. Ezzel nyilván elcseszve az egész életem.

Szóval számomra az, hogy lúzernek tartok-e valakit leginkább attól függ, hogy mennyi mindenben teljesít rosszul, és hogyan áll ehhez hozzá.

2019. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, kettes! A magam példájából tudok csak kiindulni. Tudom, hogy olcsó kifogás, de időm se lenne csajozni, bár, ha mernék, szakítanék rá lehet valamennyit. Inkább beletemetkezem a munkámba, de így is pörögnöm kell, ha azt akarom, beinduljon a szekér. Szeretem csinálni, és ameddig is dolgozom, addig sem töprengek azon, hogy miért nincs barátnőm, meg nem vágyakozom azokban a periódusokban sem. Egy szóval, ameddig igazgatom a kis vállalkozásomat, nem marom magam a félénkségem, bátortalanságom miatt, ami magányra kárhoztatott, még 25 felett is.
2019. ápr. 15. 23:28
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nyilván az lúzerez le ilyen embert, akinek ekörül forog az élete, vagy aki el akar neked adni valamit (PUA meg egyéb szarok nyomasztanak, hogy vegyed a könyvet meg a magánleckéket, há' csak nem akarsz lúzer lenni?!).
2019. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen, lúzer. A munka csak egy dolog...
2019. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Őket nem, ők 30 után tökéletes férj alapanyag.
2019. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem, engem senki nem tart lúzernek, mindenki szerint büszke lehetek magamra. Csak én érzem saját magamat annak.
2019. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

“Viszont ha úgy állnék hozzá, hogy teljesen értéktelen az életem amiért nem értek a matekhoz, akkor már simán lehetne lúzernek nevezni. “


Nem mindegy, hogy matekból vagy szar, vagy férfiként selejt, ne tegyünk már egyenlőséget a kettő közé. Férfiatlan férfiként élni nő nélkül kínszenvedés, vehetsz akármit, elerhetsz akármit, akkor is csak egy utolsó lúzer leszel mások szemében, egy köcsög akit kiröhögnek, úgy aztán sok értelme van másba feccolni az energiát, kérdező azért nálad nem ilyen drasztikus a helyzet ahogy látom, te csak szimplán érdektelen vagy a témában.

2019. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen , mert amiket felsoroltál azok kitartó munkával megtanulhatóak elérhetők . Az viszont hogy jó pasi legyél aki leveszi a csajokat a lábukról azt vagy tudod alapból vagy ha bele döglesz se fog menni. Gondolj a sok egyszerű fickót a vagy taplóra akik kb böfögnek kettőt és sorra viszik a csajokat az ágyba. Ha ezt nem tudod akkor max a pénzed miatt lesznek veled, talán lesz olyan aki hozzad is megy hogy eltartsd.
2019. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a csajozáson kívül, az élet más területein remekül megállják a helyüket"


Őket szokták 30 éves koruk után a nők palira venni és eltartatni magukat ...

2019. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!