Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak akkor lesz párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lesz párom, ha tisztességesen el tudom tartani?

Figyelt kérdés

Ilyen egyszerű lenne? Ez az egyetlen összetevője? Ezt mondta az anyám. Ő csak ezt az egy problémát látja annak okán, hogy egyedül álló vagyok.

Én ezen kívül több összetevőjét is látom a dolgoknak a magam jellemzőiből, jelleméből és az érzéseimből kiindulva. Nincs normális egzisztenciám, keveset tudok nyújtani egy lánynak jelenleg, de szeretnék többet, és külsőre sem vagyok jóképű álompasi.

A konfliktus abból adódott, hogy anyám szerint elég egy 140000-ft os fizetéssel rendelkező férfi egzisztenciája egy korosztályom béli lánynak. Én szerintem nem igazán, ebből lett is egy kisebb veszekedés.

Próbálok tenni, hogy többet tudjak elérni, többet tudjak nyújtani, kisebb nagyobb sikerrel, néha óriási kudarcokba is belefutok az úton, de nem hiszem hogy csak is kizárólag egyetlen összetevőn, kereseten a pénzen és egzisztencián múlik. Nem mondom, hogy nem fontos összetevő, csak azt próbáltam elmondani, hogy ez csak az egyetlen fontos összetevő a rengeteg többi közül.

32f



2019. márc. 30. 16:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

" hogy ez csak az egyetlen fontos összetevő a rengeteg többi közül."


Bocsi, de ugyanolyan ostoba vagy, mint anyád. Egy nő önálló, van saját munkája, és saját keresete. Nem szorul rá a férfi pénzére.

Egy nő nem akar kitartott lenni.


Kár, hogy 32 évesen egy tizenéves agyi szintjén vagy.

2019. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Tudom. A legtöbb nőnek aki nekem tetszik saját egzisztenciája van. Ez nem kérdés. Csak azt próbáltam elmagyarázni anyámnak, hogy az amivel én rendelkezem, amit én tudok nyújtani egy normális saját egzisztenciával rendelkező lánynak nem igazán elég.
2019. márc. 30. 16:45
 3/37 A kérdező kommentje:
Ő szerinte elég és ez az egyetlen dolog ami igazán kell.
2019. márc. 30. 16:47
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt vele kell megvitatni, vagy ráhagyni.
2019. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy legyen egzisztenciád, alap, de messze nem elegendő hogy normális nőt találj.
2019. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Szerinte 140000-ftból tisztességesen ki lehet jönni egy kapcsolatban és el lehet "tartani" egy saját egzisztenciával rendelkező nőt. Mondanom sem kell ráhagytam a témát.
2019. márc. 30. 16:50
 7/37 A kérdező kommentje:
Igen, az egzisztencia a legfontosabb alap, de ez mellet millió egy más összetevőnek is passzolnia kell. Ezt nem igazán tudta megérteni.
2019. márc. 30. 16:52
 8/37 anonim ***** válasza:
66%

Figyike, ha valakivel együtt élsz, akkor mindenki beadja a közösbe, amilye van. Ergó, nem 140000Ft-ból vagytok, hanem több, plusz annyival, amennyit a nő keres.

A 140000 az átlag, a legtöbb magyar ennyit keres!


"amit én tudok nyújtani egy normális saját egzisztenciával rendelkező lánynak nem igazán elég."

Mi nem elég? Komolyan, hol élsz te?

2019. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
63%

"Igen, az egzisztencia a legfontosabb alap, de ez mellet millió egy más összetevőnek is passzolnia kell."


NEM a legfontosabb a pénz. Pl. mit érsz a pénzeddel, ha a csaj két hónap után megcsal téged? Vagy megüt téged?

A pénz nem boldogít.


32 évesen tényleg szégyen rád nézve, ha azt hiszed tényleg, hogy a pénz a legfontosabb alap. És még te csodálkozol, hogy miért nincs párod?


Fontos a pénz, de nem a legfontosabb. Ettől pl. sokkal, de sokkal fontosabb dolgok is vannak.

2019. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan, hol élsz te?


Az anyukájával.

2019. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!